iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türk Telekom Mağazalarında

Türk Telekom, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı Bağdat Caddesi’ndeki Türk Telekom mağazasında düzenlediği bir etkinlikle satışa sunmaya başladı. Türk Telekom müşterileri, iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’a mobil, ev telefonu ya da evde internet tarifelerine göre 79 + 228 TL veya 174 TL  ‘den başlayan fiyatlarla 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabilecekler.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus; geliştirilmiş kamera sistemi, uzun pil ömrü, suya ve toza dayanıklı tasarımı, stereo hoparlör sistemi ve mevcut en sağlam çip olan A10 Fusion çip özellikleriyle bugüne kadar üretilen en gelişmiş iPhone olma özelliğini taşıyor. Ayrıca mat dokulu büyüleyici siyah, parlak dokulu simsiyah, gümüş, altın ve rose olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile sunuluyor.

Akıllı telefon penetrasyonunda sektör lideri olduklarının altını çizen Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun; “Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi olarak, müşterilerimizi en yeni akıllı cihazlarla Türk Telekom mağazalarında buluşturmaya devam ediyoruz. Teknoloji tutkunu kullanıcıların merakla beklediği iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı avantajlı tarifelerle satışa sunduk. Türk Telekom mağazalarından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satın alan kullanıcılar, hız, kapasite ve kalite açısından Türkiye’nin en iyi 4.5G deneyiminin de tadını çıkaracaklar.” dedi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, dünyanın en gelişmiş mobil işletim sisteminin en son sürümü olan iOS 10’a sahip. Gelişmiş teknolojisiyle gizliliği ve güvenliği en üst düzeyde koruyan iOS 10 ile akıllı öneriler ihtiyaç duyulduğu anda ekranda beliriyor, arayüzü ise oldukça kullanışlı ve kolay.

iPhone 7 hakkında daha fazla bilgi için iPhone 7 haberlerini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Taylan B

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.