iPhone ve Android için en eğlenceli 9 mobil uygulama

Akıllı telefonlar artık sadece iletişim için değil. Kameralar, multimedya ürünleri, el feneri, yönetim uygulamaları hatta oyun konsolları gibi kullanılabiliyor.  İçinde 5000 tane Maria ve benzeri kasetlerin bulunduğu oyun kontrollerinden sonra böylesine hızlı gelişen teknolojiyi kullanabildiğimiz için şanslıyız denilebilir.

İşin eğlence kısmında sizin için önerebileceğimiz 9 tane eğlenceli mobil uygulamayı derledik. Bu uygulamalar sayesinde Snapchat, 9gag ve Youtube üzerinde eğlenceli içerikler yayınlayabileceksiniz.

iPhone ve Android için eğlenceli uygulamalar

1. musical.ly

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android / iPhone

Bu uygulama en sevdiğiniz şarkıları birisi üzerinde mini video klip oluşturmanızı sağlar. Dudak senkronizasyon ayarı ile yavaş veya hızlı modda ayarlama yapabiliyorsunuz.

Örnek video

2. Triller

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android  iPhone

musical.ly gibi bu uygulama da dudak hareketlerini senkronize edebileceğiniz bir uygulama. Bu uygulama da sadece seknronize değil kesme ve efekt verme işlemleri de yapabiliyorsunuz. Bütün ayarları yaptığınızda uygulama sizin için hızlı bir remix oluşturacaktır.

3. YouSing

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android Türkiye’de iptal edilmiş uygulama.

Yousign güzel düşünülmüş sosyal karaoke uygulaması. Kendi karaokenizi yapabilir, rastgele bir yabanı ile düet yapabilir ve başkalarını dinleyebilirsiniz. Ayrıca reklam videolarını izleyerek kredi kazanabilir ve şarkı satın alabilirsiniz.

YouSing

4. Messenger için bir şey çizin

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android iPhone

Bu uygulama ise özellikle Facebook messenger ile beraber çalışmak için Zynga tarafından üretilmiş. Çiziminizi yaptıktan sonra arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Draw-something-for-Messenger

5. Animatic

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android iPhone

Hem çizim hem boyama hem de animasyon yapma programı sizi çok eğlendirecek. Animasyonları hazırlamak için herhangi ön bilgiye ihtiyacınız yok. İşiniz bitince Gif formatında hareketli resim olarak alabilir ya da  mp4 formatında video olarak çıkartabilirsiniz. Tavsiyemiz video formatında çıkarmanızdır. Az yer kaplar ve bir çok uygulama mp4 formatını desteklemektedir.

 

6. Meme Generator Caps & Meme Oluştur

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android iPhone

Kendi capslerinizi oluşturabilir ya da kütüphaneyi kullanabilirsiniz. Tarzı yabancıların kullandığı gibidir. Altta kırmızı şerit değil üstte ve altta iki kelime girilerek yapılıyor.

Meme-Generator

7. MomentCam

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android iPhone

Oldukça kaliteli yapışmış bu uygulama ile Carttoon şeklinde resminizi avatar ya da çizgi roman yapabiliyorsunuz. MomentCam, JibJab ve Bitmoji karışımı gibi bir uygulama. Japon anime tarzından sonuçlar ortaya çıkıyor ve bu yeni yüzünüzü çok seveceksiniz.

MomentCam

8. LIPP

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android iPhone

LIPP telefonunuzdan herhangi bir video klip çekmek ve sahip herhangi bir ses ile karıştırmanızı sağlar. Kullanıcılar popüler film sahnelerine kendi dublajlarını yapabilirler. lipp.io adresine giderseniz örnekleri görebilirsiniz.

LiPP

9. Ditty

Fiyat: Ücretsiz

İndirme linkleri: Android iPhone

Ditty metin-to-speech ve autotune kombinasyonu ile içine yazdığınız herhangi bir ileti şarkı ify olacaktır. İlk olarak, uygulamanın kütüphanesinden bir şarkıyı seçmek gerekir – orada ücretsiz olanları bir yeri vardır ve daha bir çok bu satın alma yoluyla açılabilir. Biz burada bir arama fonksiyonu özlüyorum, ya da en azından alfabetik sipariş de – biz Ditty yakında alır umuyoruz. Daha sonra mesaj yazın ve “İleri” tuşuna basın. Uygulamanın yeni oluşturulan şarkının bir önizlemesini kılacak – autotune algoritma seçtiğiniz şarkının melodiye “şarkı” olacak ise text-to-speech motoru, metin okuyacaktır. Kapalı üst için, eğlenceli bir mini müzik video oluşturmak için kamera ya da otomatik olarak seçilmiş GIF gelen beslemeyi ekleyebilirsiniz. Bu doğru noktalarda tüm aksan vurmak için metin ve müzik almak için deneme ve hataların bir çift sürebilir, ama ortaya çıkan mesaj sadece epik olabilir!Ditty

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x