Jon Snow Öldü Mü? Büyük Gizem Açıklanıyor

Ünlü Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin en önemli karakterlerinden birisi olan Jon Snow‘un ölümü ile biten son sezon sonrası hayranları büyük bir şok yaşamıştı.

Daha sonra gelen açıklamalara göre Jon Snow’un ölümü hakkında farlı spekülasyonlara sebep olmuştu. Fakat dizinin yakında başlayacak olan 6. Sezon görselinde ise Jon Snow’un yer alması büyük heyecan yarattı.

ABD’de HBO kanalında yayınlanan ame of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin resmi Twitter hesabında paylaşılan görselde, APRIL (Nisan) kelimesinin yanı sıra yüzü gözü kan içinde bir Jon Snow yer alıyor.

Hardhome Savaşı esnasında Gece Bekçileri’ndeki (Night Watch) kardeşleri tarafından “hain” olduğu gerekçesiyle bıçaklanmıştı. Sonrasında dizinin uyarlandığı romanların yazarı ve yapımcıları dahil birçok yetkili ağız Kit Harington tarafından canlandırılan Snow’un öldüğünü söylemişti. Ancak dizinin hayranları Snow’un ölse bile diziden çıkmadığına, en kötü ihtimalle ‘akyürüyen’ olarak varlığını sürdüreceğine inanıyor.  Birkaç hafta önce Harington’ın dizinin çekimlerinin yapıldığı Kuzey İrlanda’da görülmesi de umutları güçlendirdi.

 

 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x