Kamerası en iyi telefonlar 2014

Akıllı telefonlar artık heryerde. Hızlı fotoğraf çekmek için tek bir tuşa basmanız yeterli. Nerede olursanız olun tek tuşla kaliteli fotoğraflar çekip istediğiniz yere paylaşım yapabiliyorsunuz.

Ancak bütün akıllı kameralar eşit yapılmıyor. Artık bir çoğumuz megapiksel sayısının o kameranın kalitesini göstermediğini öğrendik. Mesala Nokia 1020 41 megapiksel ama iPhone 5s üzerinde de görüntü sabitleyici ve çift flaş bulunuyor. Samsung s4 ve s5 akıllı telefonlarda ise en gelişmiş fotoğraf makinalarında bulunmayan özellikler var.

En iyi kameralı cihaz için madem tek bir birincimiz yok biz size kategorisine göre en iyi kamraya sahip akıllı cihazların listesini verelim seçim işi size yine kalsın.

Samsung Galaxy S5 Kamerası

Samsung_Galaxy_S5-camera
Oldukça akıllı bir geliştirme ürünü olan bu cihaz Galaxy’nin kesin tasarımını öne çıkartıyorHem süper bir telefon hemde süper bir kamera.

Nokia Lumia 1020 Kamerası

nokia-1020-camera
Mobil fotoğrafçılar için gerçekten harika bir cihaz ama telefonunda biraz güç, estetik ve kullanılabilirlik isteyenler için fiyatını haketmeyen bir telefon. Sadece fotoğraf diyorsanız doğru tercih.

Hakkında PetaBayt

Petabayt teknoloji haberleri. Bizi sosyal medyada takip edin.
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x