League of Legends gnçtrkcll Ligi başlıyor

gnçtrkcll’in Riot Games işbirliği ile düzenlediği “League of Legends gnçtrkcll Ligi” heyecanı bugün saat 10.00-17:00 arasında gerçekleştirilecek ilk online turnuva ile başlıyor. Yaz boyunca gerçekleştirilecek 4 farklı turnuvada 5’er kişiden oluşan 128 takım mücadele edecek. 2015 Dünya Şampiyonası’nı Berlin’de izleyecek ekibi belirleyecek final maçı ise 20 Eylül’de yapılacak.

Turkcell’in Riot Games işbirliği ile hayata geçirdiği “League of Legends gnçtrkcll Ligi”nde heyecan bugün10.00-17:00 saatleri arasında düzenlenen ilk online turnuva ile başlıyor. Yaz boyu kıyasıya mücadelenin devam edeceği toplam 4 turnuvanın her birine 5’er kişiden oluşan 128 takım katılıyor.

lol_gnctrkcll_logo

Final heyecanı 20 Eylül’de

League of Legends gnçtrkcll Ligi 4 turnuva, 2 yarı final ve 1 final maçından oluşuyor. Takımları yarı finale taşıyacak 4 turnuva sırasıyla 11 Temmuz, 1 Ağustos, 22 Ağustos ve 12 Eylül tarihlerinde play-off sistemiyle yapılacak. Turnuvalar dahilindeki tüm maçlar saat 10.00-17:00 arasında gerçekleştirilecek. Lig kurallarına göre her turnuvanın kazanan takımı yarı finale yükselecek. Her turnuva sonucunda kazanan takımın 5 üyesi de 5000 Riot Point (RP-League of Legends oyununun resmi satış mağazasında para yerine kullanılabilen puanlar) ödülünün sahibi olacak. 19 Eylül’deki yarı final karşılaşmaları Riot Games ofisinde offline olarak gerçekleşecek ve finale kalan iki takım belirlenecek. Final ise 20 Eylül Pazar günü Riot Games ofisinde yapılacak.

Büyük Ödül: Berlin’deki 2015 Dünya Şampiyonasını yerinde izleme fırsatı

League of Legends gnçtrkcll Ligi sonunda, final maçını kazanan takımın 5 oyuncusu, büyük ödül olarak 31 Ekim 2015 tarihinde düzenlenecek Dünya Şampiyonası finalini (League of Legends: 2015 World Championship Final) Berlin’de izlemeye hak kazanacak.

Oyunlar ve ligle ilgili ayrıntılı bilgiye http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/sayfa/league-of-legends-gnctrkcll-ligi adresinden ulaşılabiliyor.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x