LG G3 Android 6 Güncellemesini Bu seferde AT&T Sundu

Android 6 Marshmallow güncellemesi AT & T üzerinden LG G3 kullanıcılarına da ulaşmış durumda. En son Şubat ayında Verizon kullanıcılarına gönderilen Android 6 güncellemesini artık AT & T kullanıcıları da indirebilecek. Güncellemenin yapı numarası MRA58K oldu. Verizon ve AT & T firmaları ABD’li Gsm şirketleri. Bizdeki Turkcell ve Vodafone gibi firmalardır. Kontratlı veya direk telefon satışı yapabiliyorlar.

Eğer Verizon ve AT & T yazılımı yüklü yurt dışı bir LG G3 sahibi iseniz yazılım güncellemelerinizi kontrol etmenizde fayda var. Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Bilgileri Menülerine giderek Android güncellemesinin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

LG G3 2014 yılında Temmuz ayında satışa çıkarılmıştı ve Android Kitkat 4.4.2 sürümü ile merhaba demişti. Sene başında LG tarafından hızlı bir şekilde kullanıcılara Android 5 güncellemesi gelmiş bulunuyordu. Fakat LG G3 ile büyük ivme yakalayan LG akıllı telefon işine daha fazla yöneldi ve ardı ardına yeni telefon modelleri çıkarmaya başladı. Son çıkardığı telefon LG G5 geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Bu sebeple olmalı ki LG G3 için Android 6 güncellemesini sunamadı.

LG-G3-Android-6.0-Marshmallow-Android-Update

LG G3 için Android 6 duyurusu en sonra Mart ayında yapılmıştı. Şimdilerde ise Haziran ayından bahsediliyor. Haziran’ı bulur mu bilmiyoruz ama LG G3 için kesinlikle Android 6 güncellemesi gelecek, şirket bir çok defa bu durumu açıklamıştı.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x