LG G3 Kutu Açılım Videosu

LG G3 kutu açılım videosu.

LG ELECTRONICS

TELEFONUNUZ İLE TV’Yİ KUMANDA EDİN

Android üzerinde gerekli değerine ulaşamamış olsa da oldukça güzel bir uygulama olan cep telefonundan televizyonu kumanda etme LG G3 üzerinde oldukça büyük bir detaylandırma ile geliyor. Büyük ve orta ölçekli televizyon firmaları database ile beraber sunulan markalar aracılığı ile kendi kumandanızı tasarlayabiliyorsunuz.

TELEFONUNUZU KİLİTLEMEK İÇİN YENİ BİR EKRAN KİLİDİ “KNOCK CODE”

LG öncelikle G Pro 2 modeline KNOCK CODE’u getirdi. Şimdi bu KNOCK CODE LG G3 üzerinde deniyor. Ekran kilidi için telefonlarda güzel bir güvenlik sistemi olan KNOCK CODE mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Mantığı ise ekranda dörde bölünmüş alanda seçeceğiniz 3 ile 8 noktayı belirtiyorsunuz. Ekran kilidini açmak için seçtiğiniz noktalara tekrardan tıklamanız yeterli. Ekranı kapatmak yani kilitlemek içinde iki kere herhangi bir noktaya tıklamanız yeterli.

LG G3 BÜYÜK BİR TELEFON AMA TEK ELLE KULLANABİLİRSİNİZ

5.5 inç gerçekten büyük bir telefon. LG kullanım kolaylığı ve arka tuşları ile bu dizgiyi kullanılabilir yapmak için çok uğraştığı belli. Genellikle telefonu iki el ile kullanacaksınız ama bazende tek elle kullanım gibi gereksinimleriniz mutlaka olacaktır. LG kilit ekranında, LG klavye kullanımda ve telefon çevirici üzerinde Tek elle kullanım için özellikle beraber geliyor. Klavye daraltma ve yükseltip indirme gibi seçeneklerde mevcut.

LG G3 anakart alt tarafında:
(Mor) Broadcom BCM4339 5G WiFi combo yonga
(Nil yeşili) Avago ACPM-7700 güç amplifikatör modülü
(Kırmızı) Qualcomm WTR1625L RF alıcı verici
(Yeşil) Qualcomm WFR1620 almak sadece arkadaşı çip
(Turuncu) SK Hynix 2GB / 3GB LPDDR3 RAM 2.5 GHz dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci üzerinde katmanlı.
(Sarı) ANX7812 USB SlimPort Tx IC
(Mavi) Texas Instruments BQ24296 pil şarj yönetimi ve sistem güç yolu yönetimi çipi.

Genel olarak, ilk izlenimlerimiz LG G3’ün şaheser telefon olduğu.. Telefonunu donanım kısmına önem verilmiş ve onarılması oldukça kolay bir telefon ortaya çıkmış. 1’den 10’a kadar bir ölçekte, 8/10 puan veriyoruz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x