LG G3 STYLUS NOTE 4’E RAKİP OLARAK GELİYOR

Smasung Galaxy Note 4’ü 3 Eylül’de düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenirken LG G3 ile kazandığı ivmeyi LG G3 STYLUS ile Note 4’e rakip olarak getiriyor. 

Yaz mevsiminin başında piyasaya çıkan LG G3 satış ve memnuniyet performansı yükselirken LG G3 BEATten sonra LG G3 STYLUS haberi gelmesi LG takipçilerini oldukça sevindirecek gibi.

LG G3 STYLUS adından da anlaşılacağı gibi Stylus kalemi ile beraber geliyor ve LG G3 ile benzerliği kadar Note serisi gibi S-PEN kalemi cihaza entegre geliyor.

LG G3’ten farklı olarak tek flaş ledi ve otofokus özelliği olmayacak. Tahminen 5.7 inç ekrana sahip olacak olan LG G3 STYLUS kamera ve ekran yeteneklerinin LG G3 kadar olmayacağını da söyleyebiliriz. LG G3 üzerine gelen son güncellemeler pil gücünü yükseltse de 5.7 inçlik bir 4k ekran ve işleri zora sokabilir. Resmi satış ve tanıtım duyuruları henüz olmasa da LG G3 STYLUS kesin olarak çıkacak bir telefon.

Note 3 ile LG G3 arasında kalanlar için süper bir telefon olacağı da kesin. Bakalım Smasung nOte 4 nasıl bir cihaz olacak. En iyisi Eylül ayını beklemek.

lg-g3-stylus

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x