LG G3 tasarım hikayesini yayınladı

LG G2 ile yaptığı büyük çıkışı LG G3 ile devam ettiriyor. Özellikle arka kısımdaki buton ile farklılık yaratmak isteyen LG, LG G3 ile tasarım konusunda bir adım daha ileriye giderek çıtayı yükseltti diyebiliriz.

Sadece tasarım değil teknik özellikleri ile de kalitesini sürdüren LG firması, LG G3 üzerinde 16 GB hafıza / 2gb ram, 32 GB hafıza 3 gb ram seçeneği ile satışa sundu.

Bu satıştan sonra ise LG G3’ün tasarım hikayesini Youtube üzerinden paylaştı.

TELEFONUNUZ İLE TV’Yİ KUMANDA EDİN

Android üzerinde gerekli değerine ulaşamamış olsa da oldukça güzel bir uygulama olan cep telefonundan televizyonu kumanda etme LG G3 üzerinde oldukça büyük bir detaylandırma ile geliyor. Büyük ve orta ölçekli televizyon firmaları database ile beraber sunulan markalar aracılığı ile kendi kumandanızı tasarlayabiliyorsunuz.

TELEFONUNUZU KİLİTLEMEK İÇİN YENİ BİR EKRAN KİLİDİ “KNOCK CODE”

LG öncelikle G Pro 2 modeline KNOCK CODE’u getirdi. Şimdi bu KNOCK CODE LG G3 üzerinde deniyor. Ekran kilidi için telefonlarda güzel bir güvenlik sistemi olan KNOCK CODE mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Mantığı ise ekranda dörde bölünmüş alanda seçeceğiniz 3 ile 8 noktayı belirtiyorsunuz. Ekran kilidini açmak için seçtiğiniz noktalara tekrardan tıklamanız yeterli. Ekranı kapatmak yani kilitlemek içinde iki kere herhangi bir noktaya tıklamanız yeterli.

LG G3 BÜYÜK BİR TELEFON AMA TEK ELLE KULLANABİLİRSİNİZ

5.5 inç gerçekten büyük bir telefon. LG kullanım kolaylığı ve arka tuşları ile bu dizgiyi kullanılabilir yapmak için çok uğraştığı belli. Genellikle telefonu iki el ile kullanacaksınız ama bazende tek elle kullanım gibi gereksinimleriniz mutlaka olacaktır. LG kilit ekranında, LG klavye kullanımda ve telefon çevirici üzerinde Tek elle kullanım için özellikle beraber geliyor. Klavye daraltma ve yükseltip indirme gibi seçeneklerde mevcut.

Diğer LG G3 HABERLERİ

LG G3 DAYANIKLILIK TESTİ

Samsung Galaxy S5 vs LG G3 karşılaştırması

LG G3 Tanıtıldı Haziran’da Satışta

LG G3 ALTIN SARISI MODELİ

 

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
web tasarım

Güzel bir tasarım sahip olmak için sabırsızlanıyorum.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x