LG G4 için Görseller Sızmaya Başladı

G3’ün başarısından sonra merakla beklenen G4 modelinin en net görseli sızdı. Yeni LG G4 telefon beklenildiği gibi G3 ile tasarım olarak farklılıklar taşıyor. Özellikle arka kapaktaki kavis LG G FLEX gibi bir izlenim yaratsa da ön ekran bu kadar geniş bir eğim yok. Bu tasarım final tasarım olmadığını da belirtmek gerek.

Samsung’un Galaxy S6 Edge ile yaptığı satış bombası rekorlar kırarken LG’nin böyle bir tasarımla gelmesi çok iddialı satış getirmeyecek gibi gözüküyor. Zaten LG yine daha önce yaptığı açıklamada en çok satan listesinde 3.olmayı beklediklerini söylemişti. Yani firma rakipleri iPhone 6 ve Galaxy S6 serilerini geçemeyeceğini farkında.

Nihai tasarımı ise Nisan ayında görmemiz mümkün olacak. Fakat erkenden bu tasarımların ortaya çıkması daha fazla sızıntı olabileceği yönünde görüş oluşturdu.

LG-G4-press-leaked-nonfinal-04

LG G4’ün 5.5 inç ekrana sahip olması beklenirken işlemcinin de Snapdragon 810 64bit yongasetine sahip olması şaşırtıcı olmayacak. Ram miktarı giriş modelinde de yüksek modelde de 3GB’ta kalacak gibi gözüküyor. LG G3 ile mükemmel bir tasarım ve güzel yazılım görünümü ortaya çıkarırken stabil bir yazılım sunamadığı gibi G3 üzerinde kullanıcılar aşırı sıcaklık sebebi ile mikrofon ve kızıl ötesinin bulunduğu bölgelerde çatlak sorunu yaşadı. Hala bu sorun yaşanıyor ve değişimden gelen telefonlar tekrar servise gidiyor. DOA kapsamı dışına çıkan cihazlara servis cihaz değişim yerine parça değişimi yapması LG’yi çok yaraladı. LG G4 ile hemde bu tasarımla 3.lük beklemesi biraz zor gözüküyor.

Bakalım ilerleyen günceler ne gösterecek.

Sizce kavisli G4 tasarımı nasıl, almayı düşünür müydünüz?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x