LG G5 Resmi Tanıtım Videosu Full Versiyon – Güncel Haber

LG G5 ve arkadaşları temasını kullanan LG bu sene güzel bir tanıtım videosu hazırlamış.

Videoda kullanılan ürünler

LG G5
ÇIKARTILABİLİR PİL SOKETİ
CAM PLUS
HI-FI PLUS
ÇİFT KAMERA
ZOOM ÖZELLİĞİ
ALWAYS ON DISPLAY
360 VR
360 DERECE ÇEKİM KAMERASI
YUVARLAK KAMERA ROLLING BOT
TONE PLATINIUM KULAKLIK

Bu ürünlerin hepsi USB TYPE C ile otomatik kullanılabilir olarak geliyor.

İşte LG G5 Tanıtım Videsou


METAL TASARIM
Avucunuzdaki güzellik. Metal ve cam kesintisiz biçimde, anten boşluğu olmadan birleşiyor. İkonik sadeliğin şık tasarımı birçok zengin renk seçeneğiyle geliyor. Bu benzersiz konforu ve uyumu hissetmek için dokunmanız gerek.
MODÜLER TİP
Serbestlik. Değiştirilebilir modül ve kaydırılarak çıkarılan batarya sınırsız birçok opsiyon sağlar.
GENİŞ AÇILI LENSLER
Büyük resmi yakalayın! Gözleriniz çok daha fazlasını görüyor, bu kamera ise neredeyse 135° açıyı yakalayabiliyor. Geniş gökyüzünü, bir stadyum konserinin tamamını ya da tüm sahili, yani gözlerinizin görebileceğinden de fazlasını ekrana sığdırın.
ZOOM IN VE ZOOM OUT ÖZELLİĞİ
Sınırları Zorlayın! Bir akıllı telefonda ilk kez ultra geniş (0.5X) zoom out kapasitesi. Çok dar bir açıdan çok geniş bir sahneye kadar tüm alanı sadece parmaklarınızla ekranı yakınlaştırıp uzaklaştırarak yakalayın, fotoğraf ve videolarınızı çekin. Tüm bunlar için sadece bir ufak hareket yeterli.
İKİ RESİM BİR ARADA
Fotoğraf kendisinin çerçevesidir. Hem standart hem geniş açılı fotoğrafı aynı anda çekin. 4 farklı arkaplan efektiyle resminizin merkezini öne çıkarın: Balık gözü, S&B, Vinyet, Bulanık lens. Paylaşımlarınız ve yüklemeleriniz eskisinden daha fazla beğenilecek.
GÜN IŞIĞI MODU
Farklı bir “Güneş” ekranı. Güneş parlamaya başladığında, ekranda parlar. Böylece, geliştirilmiş IPS Kuantum ekran dış mekandaki parlak gün ışığında bile daha parlak, daha yoğun ve daha net hale gelir.
LG ARKADAŞLAR YÖNETİCİSİ
Hepsi bir arada. LG Oyun Arkadaşları Yöneticisi ile LG G5 sahip olduğunuz bütün LG cihazları grubunu kontrol edebilir, oynatabilir ve onlarla iletişime geçebilir.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x