LG Insta Academy Üçüncü Dönem Kayıtları Başladı

LG Insta Academy’de üçüncü dönem yeni isimlerle devam ediyor

LG Insta Academy hız kesmeden yoluna devam ediyor. Kullanıcıları birer Instagram fenomeni olma yolunda eşsiz bir eğitimden geçiren ve LG’nin mobil fotoğrafçılık üzerine gerçekleştirdiği önemli projelerinden biri olan LG Insta Academy’nin üçüncü dönem kayıtları başladı.

Katılımcıları birer Instagram fenomenine ve hesaplarını da sanat galerisine dönüştürme amacıyla yola çıkan LG Insta Academy, kullanıcılardan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kullanıcılar üçüncü dönem kayıtları başlayan LG Insta Academy ile Instagram fotoğraflarını çekerken nelere dikkat etmeli, en fazla beğeni alan fotoğraflar hangileri, Instagram fenomeni olmak istiyorlarsa ne yapmaları gerektiği ile ilgili onlarca dersi, işin ustaları olan Instagram fenomenlerinden almaya devam edecekler.

Geçtiğimiz iki dönemde Instagram fenomenleri Barkın Özdemir, Maneki Neko, Nil Ertürk, Nihat Kayın, Burak Kahveci ve Barış Hasan Bedir’in verdiği eğitimler, bu dönem ise Zeynep Albayrak ve Onur Yüksel’in şehir lifestyle, yemek ve portre gibi alanlarda verecekleri derslerle devam edecek. Bu yeni dönemde de katılımcılar yine sertifikalı birer Instagram fenomeni olarak Insta Academy’den mezun olacaklar. Ayrıca, yine birinci ve ikinci dönemde verilen eğitimlerin videolarını websitesi üzerinden izleme fırsatı bulacaklar.

LG Insta AcademyNedir?

Sitesindeki tanıma göre:

LG Insta Academy, seni bir Instagram fenomenine, hesabını da bir sanat galerisine dönüştürecek bir eğitim programıdır. Instagram fenomeni fotoğrafçıların tecrübelerini paylaşacağı, fotoğraf sanatının inceliklerini anlatıp, beğenisi bol bir Instagram hesabı yaratmanın sırrını vereceği bu akademinden bir Instagram fenomeni olarak mezun olacaksın.

Nasıl;

Derslerini sıkı takip edersen bir fenomen olmanın dışında, sertifikalı bir mezun olmaya hak kazanırsın!
Bunun için yapman gereken; şehir, yemek, lifestyle ve portre konu başlıklarından en az yirmi ders almak. Sonra hayata karışıp anları, hikayeleri ve renkleri yakalamak. Hepsi bu kadar!

LG Insta Academy’e katılmak için;

LG Insta Academy’e katılmak isteyen kullanıcıların öncelikle www.lginstaacademy.com sitesinden kayıt olmaları gerekiyor. Sonrasında ise bu sertifikayı alabilmek için tek yapmaları gereken şey; şehir, yemek, lifestyle veya portre başlıklarından birini seçerek en az 20 ders almak. Ardından çektikleri güzel fotoğrafları hesaplarından paylaşan katılımcıların internette takipçi sayılarını hızla artırmaları hedefleniyor.

Hakkında PetaBayt

Petabayt teknoloji haberleri. Bizi sosyal medyada takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.