LG Tüketici Deneyimi Kampanyası için 4000 Adet LG G4 Dağıtıyor

15 ülkede tüketicilerin için deneme şansı sunacak LG, tam 4000 tester arıyor.

Seul LG kaynaklı habere göre LG şimdiye kadar yapılmış en iddialı reklam kampanyasını yapacak. 15 ülkede 4000 adet telefon LG G4’ün tanıtımı öncesinde test için kullanıcılara dağıtılacak. Bu hafta içinde Türkiye, Endonezya, Singapur, Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Hindistan, Brezilya, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Meksika, Japonya, Hong Kong ve Güney Kore’de yapılacak olan etkinlikte Türkiye’nin adının geçmesi güzel haber.

LG_Consumer_Experience_500

Katılımcılar giriş şartlarına göre seçilecek. Seçim kriterlerinin değişken olduğu söyleniyor. Bireyler Facebook, Twitter ve Weibo gibi sosyal medya platformlarında uygulama deneyimlerini paylaşarak seçim şanslarını arttırabilirler. Seçildikten sonra her ülke katılımcıları kendi kişiselleştirilmiş UX yani arayüz, kamera, çevrimiçi deneyimleri, ekran kullanımı, tasarım ve diğer özellikler hakkında deneyim kazanmaları için 30 gün süreyle LG G4 sahibi olabilecekler.

Katılımcılar 30 gün boyunca kendilerine verilen ödevleri yerine getirerek sunumlarını paylaşacaklar.

Konu ile ilgilenecekler için önümüzdeki günlerde duyurular yapılacak. Katılım için bilgiler, LG Türkiye sayfasında ile sosyal mecralarda duyurulacak.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x