Mafia 3 Tanıtım Videosu Yayınlandı Gta 5’in Tahtı Tehlikede

2002 yılında piyasaya sürülen GTA Vice City oyununun da efsanesi yavaş yavaş sona eriyordu ve 2004 yılında Mafia: The City of Lost Heaven ismiyle piyasa çıktı. Oyunun en etkileyici kısmı ise senaryosu oldu. Sizi tamamen 1930’ların Amerika’sının içine çekiyordu.

Gta Vice City gibi serbest bir dünyada dilediğiniz gibi gezebildiğiniz oyunda grafikler zamanına göre iyi sayılabilirdi.

mafia-1

Aşağıda oyunun sahneleri ve görevleri ile beraber oluşturulmuş 3 saatlik filmini seyredebilirsiniz.

Daha sonra 2010 yılında Mafia 2 çıktı. Yine rakibi bir Gta serisi olan Gta 4 ile karşılaştırıldı. Yine harika bir senaryo ile oynayanlarda tadını damağında bıraktı diyebiliriz.

Grafikler , müzikler ve görevler daha da iyileştirilmişti.

Geçtiğimiz gün ise Mafia 3 için ilk tanıtım videosu yayınlandı.

2016 yılında yayınlanacak oyun ilk konsollarda sunulacak. Aynı taktiği Gta 5 içinde uyguladılar ve başarılı oldular diyebiliriz. Konsol oyunlarında korsan oyun sektörü biraz daha az karla çalışıyor olsa gerek tam 1 yıl sonra Pc platformunda yer aldı.

mafia-3

Yayınlanan tanıtım videosunda bir mafya infazı görülüyor ve karakterle tamamen yenilenmiş gibi gözüküyor. 2. oyundaki senaryo yarım kalmışa benziyor. Fakat grafikler gerçek ötesi duruyor. Peki siz ne dersiniz?

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x