Magic Rush Heroes (LoL!)

Gerçekten LoL benzeri oyun mu?

Oyun hakkında en çok yapılan benzetme ise LOL ile aynı olduğu, lol benzeri mobil oyun gibi söylemler var. Evet ultisi ve kahramanları var ama Lol ile ne kadar benzer bence oynayıp karar verin.

Magic Rush Heroes; Türkçe dahil 10 dili destekleyen oyun Elex yapımı ve Mobil mmo oyunlarının temeline dayanıyor. Toplam 50MB yer kaplıyor ve açılış ekranında Türkçe dilini seçtiğinizde ufak bir dil dosyası indirir.

Oyuna giriş yaptığınızda anda muhteşem grafiklere sahip bir savaş alnında kendinizi buluyorsunuz. Karakterleriniz mmorpg oyunlarındaki gibi skillerini kullanırken müthiş bir aura ile kaplanıyorlar. İlk oyun sonrası kaybettiğiniz müttefiklerinizin peşine düşüyorsunuz. Ve kalan sahnelerde oyun başlıyor ve menüler sizi otomatik olarak yönlendirip oyunun nasıl oynanacağını öğretiyorlar. Oyun yönlendirmesi sırasında size hediye edilen altın ve elmaslarla kahraman karakterlerinize sahip oluyorsunuz.

magic rush heroes (4)

Oyunun bekleme ekranında dilek havuzu, mücadeleye katıl, arena, sefer ve market olarak ayrılmış bölümleri bulunuyor.

Sefer kısmına girdiğinizde sizi oyunun ilk bölümü karşılayacak. Oyun öncesi kahramnlarınızı seçip ilk savaşınızı başlatıyorsunuz. Aziz Debiya isimli ilk bölümde 4 level var ve oyun ilerlemeli mantığınd devame diyor. Bütün bölümleri geçtiğinizde o bölgenin elmaslarını temizlemek için defans oyunu oynamanız gerekiyor. Yani oyun hem mmo hem de defans oyunu olma özelliğine sahip.

Oyunda ayrıca günlük elmas kazanımı ve günlük giriş bonusları gibi etkinliklerde sürekli aktif durumda. Oldukça güzel düşünülmüş bir oyun olan “Magic Rush: Heroes” kesinlikle bir şansı hakediyor.

app-store

magic rush heroes

Oyunu indirdikten sonra günlük puanlarınızı toplamayı unutmayın. Kazanacağınız elmaslarla harika kahraman kartları kazanabilirsiniz. Benim sandığımdan özel kart çıkmadı, ne kadar nadir kart düşüyor tam olarak bir şey demek zor.

magic rush heroes (2)
Magic Rush Heroes Oyunun yapımcılarından kısa kısa oyun notları:

Magic Rush Heroes yetenek hedefleme özelliğiyle dünyada devrim niteliğindedir. Heyecan verici, gerçek zamanlı 1e1  PVP Merdiven Turnuva sunan, eğlenceli çok oyunculu Dünya Harita savaşlarına sahip, bağımlısı olacağınız Kale Savunması ve daha fazlası!
Çok sayıda farklı türden eğlence deneyimi, olağanüstü oyunda toplandı. Unutulmaz yolculuktan pişman olmayacaksınız!

Yetenek Hedefleme
Hedefi manuel seçme yada yeteneğe yön vermedir. Karar senin! Hassas kontrolleri kullanarak; sersemletme, sessizlik, vurucu uçuş ve iyişleştirmeyle düşmanın yeteneklerini sekteye uğrat. Bu strateji ve taktik karışımına hakim ol, galibiyet gerçekten kendi ellerinizde!

magic rush heroes (1)

Kahraman Geliştirme
Çeşitli kahraman tipleriyle, düzinelerce kahraman ve yüzlerce özgün yetenekler. Farklı kahraman kombinasyonlarıyla fırtınaya karşı yerinizi alın. Ekipman geliştirme, ürün birleştirme ve silah geliştirerek benzersiz yeteneklerin kilidini aç. Gelişmiş Ekipman Sistemi.

Merdiven Turnuva
Küresel oyun alanı düzeyinde, yasaklama/seçme süreciyle, çapraz sunucularda 1e1 Arena. Kendi savaş planına göre stratejik olarak düşmanın kahramanlarını yasakla. Her sezon harika ödüller kazan!

Savaş Stratejisi
Şehrini kur, teknolojini geliştir ve sonra kaynak elde etmek için düşmana ordunu gönder. Hayatta kalmak ve savaşın parçaladığı yerlerde gelişmek için dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla ittifak kur. Düşmanını fethet ve hakim ittifak ol!

Kule Savunması
Yepyeni “Kahraman Kule Savunması” fikriyle kahraman kombinasyonlarını, düzinelerce iyi tasarlanmış bölümlerle, haritalar ve heyecanlı savaşlar mevcuttur. Bu eğlenceli deneyimden vazgeçemeyeceksiniz!

magic rush heroes (3)

Sabit Güncellemeler
Yeni oyunlar, yeni kahramanlar, oyun içi etkinlikleri ve daha fazlası için, geliştiriciler sürekli çalışmakta ve güncellemeler yapmaktadır. Geri bildirimlerini ve önerileriniz doğrultusunda haftalık güncelleme yapılmaktadır!

Magic Rush: Heroes hakkında bazı kullanıcı yorumları;

Harika bir oyun Eğer lol oynuyorsanız karakterler aynı fazla fark yok ve oyun çok güzel gerçekten bağımlısı olursunuz

Güzel Gerçekten çok güzel bi oyun sadece paraya dayalı değil devamli oynayınca anlarsınız arkadaşlar uzun vadede tavsiye ederim kesinlikle başarılı…

Satılık… 86 level ariel(5*),robin(4,5*),saizo(5*),theresa (4*) smoke (4*) oyunum satılıktır!!!! Çok uygun fiyata verilecek!!!!

78 levelim hc para vermedim parszda oyananır gencler

Lol Güzel ama lol özentisi gibi ryze leona ashe zigz
Oyun şuana kadar 10 milyon adetten fazla indirilmiş durumda. Android 2.3 üzeri destekliyor ve sürekli güncelleme alıyor.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x