Marvel ve Sony Anlaştı Örümcek Adam Sinematik Evrenin Parçası Oldu

Sony ile Marvel arasında yapılan anlaşmaya göre Spider-Man yani Örümcek Adam, bundan sonra yayınlanacak olan Marvel filmlerinde yer alacak. Daha önce yayın haklarını Disney’in aldığı ve Civil War’da bu sebeple olmaması beklenen Örümcek Adam severler haberleri büyük bir heyecanla karşıladı. Sony hala Örümcek Adam’ın haklarına sahip.

Spoiler gibi olmasın ama çizgi roman takipçileri Civil War’da (Sivil Savaş) kahraman takımın fikir ayrılığında kararlar için belirleyici etken olduğunu bilirler. Yani gelecek olan Civil War filminde Örümcek Adam büyük bir etken olacak. Filmin ev sahipliğini ise Kaptan Amerika yapıyor. Filmin ismi Kaptan Amerika: Sivil Savaş (Captain America: Civil War) . Beklenen yayın tarihi ise 6 Mayıs 2016. Yeni bir Örümcek Adam filmi ise 28 Temmuz 2017 tarihine kadar olmayacak.

orumek adam marvel

Yine gelen haberlere göre aslında sıradaki Thor filminde Örümcek Adam düşünülmüş. Ayrıca yeni Örümcek Adam’ı kim oynayacak sorusu ise net olmasa da “Andrew Garfield” tahmin edilen isim. Öyle olmasaydı 15 yıl içinde 3. örümcek adam değişikliği olacaktı. Yine de belli olmaz diyerek yazımızı noktalayalım.

Kaynak Marvel

 

 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x