Microsoft Surface Studio Şimdiden Efsane Oldu

Microsoft Surface Studio olarak adlandırılan yeni AiO (all in one) hepsi bir arada bilgisayarını bugün tanıttı. İnceliği ile dikkat çeken ürün Microsoft’un ilk masaüstübilgisayar denemesi.

Microsoft Surface Studio Özellikleri

Cihaz bilim kurgu dizilerinde kullanılan bilgisayarlara benziyor. Alüminyum gövdeye sahip olan Surface Studio’da 28 inç büyüklükte PixelSense dokunmatik ekran bulunuyor. Ekranın kalınlığı ise sadece 12.5 mm. Şimdiye kadar üretilen en ince Aio pc.

Ekran, Gorilla Glass cama sahip. 3:2 oranındaki ekranın keskinlik değeri ise 192 PPI seviyesinde. 28 inçlik bu dev ekranın çözünürlüğü 4500 x 3000 piksel. Microsoft ekran konusunda dersini çalışmış diyebiliriz. Ekranın altındaki özellikler de son derece dikkat çekici.

Surface Studio, gücünü dört çekirdekli Intel Core i7 işlemciden ve NVIDIA GeForce 980M’den alıyor. 32 GB RAM ve 2 TB diske sahip olan bilgisayarda Dolby 2.1 hoparlör bulunuyor. Windows 10 işletim sistemli yeni bilgisayarın donanım özellikleri değişkenlik gösterebiliyor. 2999 dolardan başlayan fiyat etiketi, donanım seviyesine göre 4000 doların üzerine çıkabiliyor.

Microsoft Surface Studio hakkında detaylı bilgiler gelecek.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x