Migros Mobil Uygulaması Money Card Salla Kazan Kampanyası

Migros marketlerindeki promosyonlar ve kampanyaların takibini yapabileceğiniz “Migros: Güncel Kampanya Fırsat” uygulaması etkili bir kampanya başlattı.

Uygulamayı açınca ana sayfada “Salla Kazan” yazan menüye tıklayın ve size 2 lira 15 lira arasında Money hediye gelsin. Uygulama stabil çalışmadığı için hata verebilir bilginiz olsun.

Bu işlerimi yapabilmek için Migros Sanal Kart ya da Money Kart’a sahip olmanız gerekiyor. Yine kartınız yoksa uygulama aracılığı ile başvuru yapabiliyorsunuz.

salla kazan

Migros: Güncel Kampanya Fırsat Uygulaması Hakkında

Migros marketlerindeki kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak, Salla Kazan ile indirim kazanmak, tam bana göre diyebileceğiniz fırsatlar için hemen indirin.
Alışveriş alışkanlıklarınıza özel belirlenen, Tam Bana Göre diyeceğiniz fırsatları, Money puan kazandıran güncel indirimleri, Migroskop kampanyalarını ve promosyonlarını markete gitmeden online takip edebilir ve Money Club Kart’ınız ile size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

migros_app_mockup

Size en yakın Migros marketlerini bulmak, Money Club Kart’ınızdaki Money puanlarınızı online öğrenmek, geçmiş harcamalarınızı görmek, mağazalarımızdaki yeni ürünlerden, size özel fırsatlardan, sürpriz indirimlerden ve promosyonlardan haberdar olmak için tek yapmanız gereken Money Club Kart’ınız ile cep telefonunuzdan uygulamaya giriş yapmak.

Güncel Migroskop kampanyaları, Salla Kazan ile salladıkça kazandıran hediyeler, Tam Bana Göre diyeceğiniz fırsat, promosyon ve indirimler Migros mobil uygulamasında!

Migros mobil uygulaması size tüm Migros mağazalarından ve online olarak Migros Sanal Market’ten yapacağınız alışverişlerinizde önemli avantajlar sunuyor. Artık herkes için geçerli, genel indirim kampanyalarının yanı sıra alışveriş alışkanlıklarınıza özel tanımlanan tüm fırsatları tek bir uygulama ile takip etmeniz mümkün. Bunun yanında Migroskop kampanya ve haberleri de bu uygulama ile cebinizde.

Uygulamaya girdikçe hediye kazanmak için Salla Kazan özelliğini kullanmayı ihmal etmeyin. Salla Kazan ile kazandığınız hediye ürünler anında Money Club Kart’ınıza eklenecektir. Kartınıza eklediğiniz indirimlerinizi online olarak Migros Sanal Market’ten ya da Migros mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

En son ve güncel promosyon fırsatları için uygulamamızı sıklıkla kullanmanızı öneririz. Her zaman en ucuz ve en kaliteli ürünlere, yeni avantajlarla ulaşmak için hemen indirin ve kullanın.

Bazı Kullanıcı Yorumları

Giriş problemi Giriş yaparken hata veriyor ve uygulama yanıt vermiyor duzeltilirse iyi olur.
Eski hali daha iyidi Eski uygulama daha kullanışlıydı. Yenisinde harekete geç uygulaması çalışmıyor.
Note 3 Eksikler var. Eminim geliştirmeler olacaktır. Yine de 5 YILDIZ
Sadelik nerede Karışık bir hal aldı. Arayüzü sadelestirin
Şimdi süper oldu Eskisi ile epey farklı olmuş. Gayet kullanışlı. Elinize sağlık..
Olmamış Sürekli kendi kendine kapanıyor.
Bilinmeyen hata uyarısı veriyor, salla kazan dokunulduğunda uygulama kapanıyor sürekli giriş için bilgiler istiyor bunların dışında uygulama güzel hatalar giderildiğinde daha da güzel olacak
Unknown hatasi Oncelikle güncelleme için teşekkürler. Bağlantı hatası vermekte, Program kilitlenip hata raporu göndere yönlendiriyor. Üyelik bilgilerimi güncelleme de e-posta adresinde tuş kombinasyonu çıkıyor. Normalde yazı klavyesinin çıkacağı yerde..
Güncelleme yapılmalı Güzel bi uygulama fakat çok ağır çalışıyor
Salla kazan bende kullanılmıyor U-20 sonra deneyin uyarısı alıyorum
Güncellemeden sonra Galaxy S3 Mini’ye uyumsuz hale getirildi.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x