Minyonlar Cenneti Google Play Markette Yerini Aldı

Minyon fanları çok sevinçli. Electronic Arts, Google Play Market üzerinde yeni oyun Minions Paradise (Minyonlar Cenneti) kullanıma sundu. Geçtiğimiz yaz vizyona giren filmin oyunu biraz gecikmeli tarife ile hayranları ile buluştu.

Minyonlar Cenneti ütopik bir adada hasat üzerine kurulu bir oyun. Oyunda filmin bütün kötü karakterleri, köleler ve tabiki eğlencede bulunuyor. Tatil temalı bu topraklarda sadece çocuklar değil büyüklerde eğlenceli dakikalar geçirebilecek. Minyonlar Cenneti’ne göz at mak isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Oyun sonsuz ilerlemeli ve yine güzel bir haber olarak belirtelim ücretsiz indirilebilir. Oyun içinde hızlı ilerlemek için oyun içi satın almalarda bulunacak.

dfgd sdfs

google-play

Oyunun resmi tanıtımı:

Ücretsiz başlangıç hediyesi için oyun çıktıktan sonraki 48 saat içinde indir!

Hayatlarının tatilindeki Minyonlara eşlik et! Sevimli ama sakar Minyon Phil’in, tatildeki Minyon kankalarını taşıyan koca seyahat gemisini kazara batırışını izle. Kendini affettirebilmek için Phil, ıssız tropik bir adayı mükemmel bir tatil merkezine dönüştürmek zorunda. Illumination Entertainment (MINIONS filminin yaratıcısı) ve EA, seni Minions Paradise’ı inşa etmeye çalışan Phil’e yardıma çağırıyor.

Bu uygulamada uygulama içi alışveriş imkanı sunulur. Cihaz ayarlarınızdan uygulama içi alışverişi kapatabilirsiniz.

EN SEVDİĞİN MİNYONLARLA PARTİLE
Minik şemsiyeleri aç, birkaç da hindistancevizi kır. Phil adayı parti cennetine dönüştürürken MINIONS filminden Kevin, Stuart ve Bob’la birlikte seni de davet ediyor. Phil’in muhteşem Minyon partileri yapmasına yardım et, adayı mükemmel bir eğlence mekanına dönüştür. Alev makinesini uzatsana!

YARATICILIĞINI KONUŞTUR
Adayı yepyeni Minyon animasyonlarının kullanıldığı jakuziler, hamaklar ve plaj voleybolu sahalarıyla istediğin gibi süsle. Ateşböceği ağaçları dikip elektrikli yılan balıklarından enerji elde ederek ve tonla muz yetiştirerek Phil ve Minyon kankaları için unutulmaz bir ada yap.

CENNETİNİ KEŞFET
Arazini ne kadar genişletirsen, Minyonların o kadar eğlenir! Timsah kayağında ustalaş, su kaydıraklarından suya dal ve çok daha fazlasını yap.

ŞEYTANİ TATİLLERE ÇIK
Her Minyon kötü bir patrona hizmet etmek ister! MİNYONLAR filminden en sevdiğin kötü adamların her birine özel bir tatil yeri inşa etmesi için Phil’e yardım et. Bu kötü adamların kalleş planlarını hayata geçirirken bir taraftan cennetin tadını çıkarmalarını sağla.

Untitled-1 aaa

Minyonlar oyunu için kullanıcı yorumları:

Oyun çok güzel tavsiye ederim sevmeyenler salak

Oynamaya deger bir oyun

Bayıldım

Deneme yapalim bi nasilmis ea

Minionlara aşığım

aas

 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x