Orijinal Galaxy S6 Edge Kılıfları Telefonu Çiziyor

XDA ve Phandroid gibi yabancı forumlardan gelen raporlara göre Samsung Clear View ismiyle satılan orijinal Galaxy S6 Edge kılıfları telefonları telafisi olmayacak şekilde çizdiği görülüyor.

Kavisli ekranı ile ilk tanıtıldığında nasıl korunacağı sorulurken orijinal kılıflarda tanıtılmıştı ve telefonu koruyacağı söylenmişti. Ülkemizde de ortalama 150 TL gibi bir fiyatla satılan ürünler için Samsung’un ne yapacağı henüz belirsiz. Phandroid forumlarında da aynı dertten muzdarip olanlar Samsung ile görüşmelerinden telefonu servise göndermeleri ve yakında cevap vereceklerini söylemiş.

İşte Samsung Clear View S6 Edge Kılıfı 

galaxy-clear-view

Mühendislik harikası bir telefonun kılıfından dolayı bu şekilde sorun yaratması bize kılıfların imitasyon olduğu ve orijinal olarak satıldığını düşündürdü. Bakalım ilerleyen günlerde Samsung’un cevabı ne olacak?

samsung-kilif-cizilmesi samsung-kilif-cizilmesi-2 samsung-kilif-cizilmesi-galaxy-s6-edge samsung-kilif-cizilmesi-galaxy-s6-edge-2 samsung-kilif-cizilmesi-galaxy-s6-edge-4 samsung-kilif-cizilmesi-galaxy-s6-edge-7

Türk forumlarında henüz bir güncelleme gelmedi.Aşağıdaki linklerden diğer forumlarda sonuçları takip edebilirsiniz.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6-edge/accessories/samsung-view-case-scratched-screen-t3107467

http://www.phonandroid.com/forum/retour-d-experience-clear-cover-le-desastre-t120368-20.html

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x