Panasonic Görünmez Televizyon İcat Etti

Panasonic, görünmez televizyon icat etti. Yeni konsept model günümüz televizyonları kadar parlak ve net görüntü veriyor.

Şirket mobilya bir üründe cam bölmeler içine televizyonu yerleştirdi. Cam bölümde mümkün olduğunca görüntü kalitesinde bir televizyon geliştirdi.

OLED ekran mobilya içinde sürgülü cama monte ediliyor. Normalde sadece cam olarak gözüken televizyon Tv görüntüsü arka ışıklar geldiğinde oluşuyor. Televizyon açıldıktan sonra normal bir televizyondan ayırt edilemeyecek kadar parlaklaşıyor.

Televizyonu açıp kapatmak için sürgü kullanmanız gerekiyor. Buraya kadar gelmiş teknoloji sürgüyü de uzaktan kumandaya bağlayacak teknolojiyi yapar diyoruz.

Bu arada beğendiyseniz ürün hala geliştiriliyor ve prototipin piyasaya sürülmesine 3 yıl var. Sene başında CES 2016’da sahne alan bu ürün sürekli olarak haberlerde yerini alacak gibi gözüküyor.

Panasonic’in görünmez TV

tv2016-10-03-15-35-16hifile1400-1

Credits: Engadget

gorunmez-televizyon

Bu ürünün videosunu bulamadık ama Panasonic, geleceğin tv ekranları üzerinde şimdiden dersini çalışmış gözüküyor. Aşağıdaki videodan durum daha da net anlaşılıyor.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x