Ployer MOMO9-V HD Tablet

Tabletimiz fabrikadan ROOTLU bir şekilde android 4.2.2 İle birlikte geliyor, ki büyük avantaj!!!
Kutusundan Usb Kablosu ve Otg kablosu çıkıyor,
Ek olarak da Seyahat Şarj cihazı ve, basit bir kalem veriliyor.

Tasarım olarak gerçekten çok hoşuma gitti. Boyutu da fotolardan görebileceğiniz gibi 2 sigara paketi kadar. Ses anlamında hoparlörü de fiyatına göre oldukça başarılı.

Kamerası da klasik çin tableti,ama çift kamera olması avantajlı olmuş , skype görüşmesi denedim bir sıkıntı olmadı.

Oyun olarak da temple run 2, fruit ninjayı denedim, gayet stabil şekilde oynadım. daha büyük bir oyun denemeye vakit kalmadı.

Dokunmatiği çok hoşuma gitti, bir sıkıntısı yok,

Fakat ekranı hakkında aynı şeyleri söyleyemeyeceğim, kapalı alanda olmama rağmen parlaklığı düşük, güneşli bir yerde denedikten sonra son kararımı vereceğim, ve ekrana tam karşıdan veya biraz alttan bakmak gerekiyor, üstten bakınca görüntü kararıyor.

Wifi 3 saat açık kaldı, hiçbir kopma olmadı, Galaxy S3 ile karşılaştırınca hiçbir fark göremedim çekim konusunda, çünkü evin duvarları kalın ve 2 oda yan tarafa geçip kapıyı kapatında ikisi de 2 çubukta kaldı

32 Gb Flash Bellek denedim otg kablosuyla bir sıkıntı çıkmadı, harici harddiskim yanımda yoktu deneyemedim, deneyen arkadaş varsa ekleriz tecrübesini,
1080P video oynattım, gayet rahat şekilde izledim

Şarjı bitmeden bir hurriyet canlı yayınını izlemek istedim fakat hiçbir tepki vermedi, belki flash güncellemem gerekecek, sonra dolphin browser yükleyip denedim yine açılmadı. (S3’telefonumda sıkıntısız açılıyor)

Aklıma geldikçe eklemeye devam edeceğim, sorularınız varsa sorabilirsiniz. Biraz da fotoğraflar konuşssun

 

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x