Pokemon Go Kalıcı Yasaklama Ban Sistemi Gelmeye Başladı

Yazar

Pokemon Go sadece 1 ayda dünya çağında fenomen haline geldi. Milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun için uzun zamandır beklenen Ban yani Oyunda Yasaklanma sistemi aktifleşti. Oyunun geliştirici firması Niantic Lab Pokemon Go sayfasında aşağıdaki uyarıyla karşılaşabileceğinizi ve ne yapmanız gerektiğini söylüyor.

Hesabınız ihlaller sebebi ile kalıcı olarak sonlandırıldı. Pokemon Go oyunu Hizmet Şartlarını okumanız için yönlendiriyor. Ayrıca bunu bir hata olduğunu düşünenler için iletişim formuna bağlantı veriyorlar. Form sayfası. 

pokemon-ban

Oyun fenomen oldukça oyun içi kullanılabilen hile programları da o kadar meşhur oldu. Özellikle Sahte Gps uygulaması ile oyun içinde hareket etmede bütün dünyayı gezebiliyor ve Pokemonlar toplanabiliyordu.

Daha önce geçici olarak yasaklama ile göz korkutan firma bu sefer bu durumların önüne geçmekte kararlı gibi gözüküyor.

19
Kimler Neler Demiş?

avatar
500
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Recep
Ziyaretçi
Recep

Beyler hiç üzülmeyin eğer kalıcı ban yiyen varsa bug2ını buldum galiba bende kalıcı ban yedim fakegps yüzünden bugün ama aynı hesbı tekrar kurarak tekrar eski hesabıma döndüm ilerde banlanırmı bilmem ama şuan açık belki tekrar banlarlar sizde deneyin banlanan hesabınızın kulannıcı adıyla aynı hesabı tekrar açın herşeyi aynı olacak şekilde sonra oyuna girdiğininizde eski hesabı tekrar açıyor çok üzülmüştüm beee deneyin mutlaka

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

Anlamadım başka gmailden yeni hesap açıp adını oyun adımızın aynısınımı koyuyoz? Öle yosan olmuyo

istemihan
Ziyaretçi
istemihan

pokemon ban nasıl kaldırılır?

Fruken
Ziyaretçi
Fruken

Pokemon Go Banı nasıl kaldırılır buldum. Yoruma atın yayınlarım diyenlere aldanmayın. Yorum atmanız için yalan yazıyorlar.

Kamuran
Ziyaretçi
Kamuran

Nox app player kullandim 3 saat civari sonra sanırım soft ban yedim cevirmelerden hicbirsey gelmiyor pokemonlar kaciyor kac saate duzelir?

Haaaaa
Ziyaretçi
Haaaaa

“failed to get game data from the server” hatası alanlar ,oyuna giremiyorum formundan başvuru yaptınız mı ?

Meram
Ziyaretçi
Meram

yok hocam ban yememişsiniz retry tuşunu kırın açılır

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Retry tusunu nasil kircaz anlatabilir misin?

KafamsakiN
Ziyaretçi
KafamsakiN

“failed to get game data from the server” 38 lwl hesabımda bu hatayı alıyorum lütfen ban yememiş olayımmm . 🙁

Ozz
Ziyaretçi
Ozz

Galiba yedin dostum bende dün 30 serviye hesabımla aynı bandan yedim…

hababambam
Ziyaretçi
hababambam

benm 4 gundur aynı banı kucakladık 34 leveldim 😀

hababambam
Ziyaretçi
hababambam

banı kucakladık kabul edin 😀

Beck's23
Ziyaretçi
Beck's23

Bende de aynı sıkıntı var “failed to get game data from the server” yazıyor retry diyorum aynı. Sabahtan beri aynı. Peki bu hatayı alanlar PTC hesaplarıyla giren arkadaşlar mı ben oraya takıldım.

Yunus
Ziyaretçi
Yunus

Selam gencler yanliz degilsiniz 31 lvl lik hesabimla bende ban yedim 3 gündür giris yapamiyorum oyuna 😂 Adamlar 30 lvl üzeri herkesi banlamis resmen… Kisa sürece hizla gelisen hesaplari banliyorlarmis, ben itiraz ettim 2 gün oldu hala bi cvp gelmedi anlasilan ciklemiyorlar bile 😁

Aykido
Ziyaretçi
Aykido

Beyler simdi ban yedik tamam ama bi daha acilmayacakmi ulan ilk defa kullaniyim bi dedim direkt ban yedik

Beck's23
Ziyaretçi
Beck's23

Bende yazdım iki mesaj arka arkaya attığım için hemen dönüş yapıldı bu kadar mesaj atmayın işimizi zorlaştırmayın diye eyw. dedik bekliyoruz bakalım asıl konuda ne zaman cevap verecekler fakat internette araştırdıgıma ve bu konudan cevap alan kişilere direk üzgünüz hesabınız kapatıldı yazılmış kesin ban demişler yani bakalım bize ne yazacaklar.

Afel
Ziyaretçi
Afel

Bende hesabıma giremiyorum üzgünüm oyun verisi yüklenemiyor diyor an itibari ile. Ama arkadaşlar girebiliyor. Kalıcı ban mı bu.

Afel
Ziyaretçi
Afel

Hesabıma an itibari ile giremiyorum. Oyun verisi yüklenemiyor diyor ekranda bir de retry butonu çıkıyor. Kalıcı ban mı bu ?

hilecilere ölüm
Ziyaretçi
hilecilere ölüm

banlanmışsın işte tırrek meşgul etme support’u da bizim ss alıp gönderdiklerimizi de banlasınlar

Benzer Yazıları Okuyun