Profilo Yazar Kasa POS’ta Vodafone’lu Esnafa 24 Ay Taksit

Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, esnaf abonelerine maliyet avantajı sağlayan fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone son olarak, Türkiye’nin güçlü elektronik markası Profilo işbirliğiyle tüm işletmeler için zorunlu hale getirilen ve hem yazar kasa hem de POS cihazı olan yeni nesil mobil ödeme kaydedici sisteme geçişte esnafa ödeme kolaylığı sağlayacak bir kampanya geliştirdi. Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’nde yer alan Yarına Hazır Esnaf Köşesi‘nde Profilo Yeni Nesil Yazar Kasa POS cihazı 24 ay taksitle ayda yalnızca 97 TL‘ye satışa sunulacak. 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone İş Ortağım çatısı altında oluşturduğumuz Yarına Hazırım Platformu ile ekonomimizin gizli kahramanları olan esnafımızın hızla dijital dönüşümde yerini alması için çalışıyoruz. Esnafımıza işlerini yarına hazırlamayı sağlayacak çözümler önerirken, onlar için maliyet avantajı sağlayan fırsatlar yaratmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu doğrultuda, sektörde güçlü marka Profilo işbirliği ile yeni bir kampanya başlattık. Ekim ayı itibariyle yürürlüğe giren yeni düzenlemeyle artık işletmeler yeni nesil ödeme cihazlarına geçiş yapmak zorunda. Vodafone olarak bu zorunluluğu onlar için kolaylaştırmayı hedefleyerek Profilo marka Yeni Nesil Yazar Kasa POS ürününü uygun ödeme koşullarıyla Vodafone’lu Esnaf abonelerimize sunuyoruz. Bu fırsattan yararlanmak isteyen esnafımızı Vodafone Cep Merkezleri’nde Yarına Hazır Esnaf Köşesi’ne bekliyoruz. Vodafone olarak, bugünden yarına hazırlanmak isteyen işletmelerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

vodafone-turkiye-icra-kurulu-baskan-yardimcisi-engin-aksoy-alternate-2305

Profilo Ödeme Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Veli Tan Kirtiş, işbirliği hakkında şöyle konuştu:

“Yeni Nesil Yazar Kasaları tasarlarken, Profilo Ödeme Sistemleri olarak, 30 yıldır sektöre öncülük eden geçmişimizin getirdiği sorumluluk çerçevesinde esnafımıza en güvenli, kolay ve uygun çözümü geliştirmek  amacıyla yola çıktık. Yaptığımız uluslararası yatırımlar, yılların getirdiği birikim ve sahip olduğumuz ileri teknoloji ile gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarımızla esnafımıza en uygun, farklı seçenekler sunan Yeni Nesil Yazar Kasalarımızı geliştirdik, ürettik ve  sahaya sunduk. Türkiye’de halen yazarkasamızı kullanan 800 binden fazla müşterimiz bulunuyor ve bu müşterilerimize, onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde donatılmış, 81 il, 258 ilçe merkezinde aktif destek veren çok geniş bir servis ağı ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Diğer yandan yaptığımız stratejik işbirlikleri ile  müşterilerimize sunduğumuz avantaj ve servisleri artımayı hedefliyoruz. Esnafımıza çok önemli fırsatlar sunduğuna inandığımız “Yarına Hazır Esnaf Projesi”nin bir parçası olarak, Vodafone gibi esnafa her zaman değer veren bir dünya devi ile işbirliği yaptık. Bu kampanya ile her zaman olduğu gibi, esnafımıza en iyi yazar kasaları, güçlü iletişim ortağımız ile en uygun koşullarda sunacağımız için mutluyum.”

Esnafa uygun çözümler Yarına Hazır Esnaf Köşesi’nde

Esnafın sabit ve kurumsal çözümlere yönelik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanan Yarına Hazır Esnaf Köşesi, Türkiye çapında esnafın yoğun olduğu bölgelerdeki Vodafone Cep Merkezleri içinde yer alıyor. Yarına Hazır Esnaf Köşesi’ni ziyaret eden küçük işletmeler burada Yarına Hazırım Platformu ile dijitalleşme karnelerini çıkararak teknoloji ihtiyaçlarını daha net görebiliyor ve kendilerine uygun ürün ve çözümlere karar verebiliyor. Ayrıca, Yarına Hazır Esnaf Köşesi’nde İş’te İnternet, İş’te Telefon, Araç Takip, Toplu SMS, Yazar Kasa POS gibi esnafın işindeki verimliliğini artıracak teknoloji ürünleri sunuluyor.

gorsel-alternate-2425

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x