PS Plus Temmuz 2015 Oyunları Neler Olacak

Haziran ayının bitmesi ve 2015 eğitim döneminin sona ermesiyle Playstation Oyun Mağazasında, üyelere özel sunulan ücretsiz oyunların ne olacağı merak edilmeye başlandı.

Üyelerden gelen bir çok talep ve tahminlere göre şekillenen PS Store, Temmuz 2015 ücretsiz oyunları için henüz resmi bir duyuru yapmamış olsa da sektörde tahminleri ile güçlü gruplar ipuçları vermeye başladı.
Bunlara göre, Temmuz 2015  PS PLus Playstation ücretsiz oyunları tahminen şu şekilde;
Sony Electronic Entertainment Expo’da Temmuz 2015 için ücretsiz oyunlar listesini ortaya olacağını umut vardı. Fakat Playstation Plus aboneleri hayal kırıklığına uğradılar ve oyunlar açıklanmadı. Bu hayal kırıklığının bir başka sebebi de Haziran 2015 için “Metal Gear Solid V: Ground Zeroes” gibi AAA derece bir oyun verilmesi Temmuz 2015 için beklentileri arttırdı.
rocket-league
“Killzone Shadow Fall,” “Farm Simulator Remastered,” “Ride,” “Nidhogg,” “Rocket League,” “Rayman Legends” oyunlarından bir kaçının verilmesini bekliyoruz.
Bu oyunlar arasında en çok beklenen oyun ise Rocket League.  DriveClub oyununu da bekleyen çok kişi var fakat yakın zamanda PS PLUS’a gelmesi zor gözüküyor.
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x