Riot Games Yaz Staj Alımları

League of Legends’ın yapımcısı firma Riot games 2015 yazı için Türkiye’de stajyerler alımlarını başlattı. Yüzlerce çalışanı olan ABD menşeeli firmada yazın sizde staj alabilirsiniz.

Yaz boyunca oyun oynayarak staj yapmak ve profesyonel bir firmada deneyim kazanmak istiyorsanız aşağıdaki açık bölümler sizi uygunsa başvurmanızı öneririz.

Riot games’in staj şartları ve detaylarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Önümüzdeki Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayacak staj dönemi için görüşmeler Mayıs ayı boyunca sürecek. Başvurmak için, aşağıdaki bölümlerden hangisinde staj yapmak istediğinizi belirten; ön yazınızı, sihirdar adınızı ve özgeçmişinizi de içeren bir e-postayı,[email protected] adresine göndermeniz yeterli.

Staj boyunca şehir dışından gelecek adayların konaklama masrafları kendilerine ait olacak. Ancak tam zamanlı çalışacağınız süre boyunca, size en güzelinden bir bilgisayar sağlayacağız. Ayrıca yakınlarda çok iyi restoranlar biliyoruz ve daha da iyisi yemek masraflarınız da bizden!

Staj için başvurabileceğiniz bölümler:

• Görsel Tasarım
Görsel Tasarımcı olarak göreviniz; topluluk, geliştirme, yerelleştirme ve sosyal medya ekibi ile ortak çalışarak, League of Legends evreni için birbirinden heyecanlı ve estetik zenginlikte görseller geliştirmek olacak. Bu sayede tüm Türkiye’deki oyuncular için heyecan verici içerik sunma, diğer Riot tasarımcıları ile birlikte çalışma ve League of Legends dünyasına bir iz bırakma şansına sahip olacaksınız.

• Yazılım Geliştirme
Yazılım Geliştirme bölümünde League of Legends ekosisteminde, yerel oyuncu odaklı, çok çeşitli ölçeklerde ürünler geliştiren bir takımın parçası olacaksınız.

• Yerelleştirme
Braum neden “Yettim Gari!” diyor? Tektonik Bozucu ne demek? Kog’Maw gerçekten Sevgi Kelebeği mi? Bire bir çevirinin ötesine geçerek, oyunu hedef dile ve kültüre uyarlamanın incelikleri bu bölümde.

• QA (Quality Assurance)
Onlar, tüm hataları yakalayıp ayıklayan isimsiz kahramanlar. Onlar, oyunun keyfini kaçıracak kusurlarla oyuncular arasındaki savunma hattı. Onlar, köprüden önce son çıkış.

• Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler
“Sosyal medya benim göbek adım”, “Twitter’da olan biteni kaçırmam” veya “ Facebook benden sorulur” diyorsanız, sosyal medya teknolojilerini, oyun dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve “öyle fikirlerim var ki sosyal medya dünyası yıkılacak!” diyorsanız, bir de “League of Legends’ı çok seviyorum” en çok kullandığınız söz ise bu başvuru tam size göre!

• eSpor – Oyuncu Yönetimi
eSpora sevdalı iseniz, eSpor ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyorsanız, “İnsan ilişkilerim kuvvetlidir, pro oyuncularla birlikte çalışırken zorlanmam” diyecek kadar kendinize güveniyorsanız ve sosyal olduğunuzu iddia ediyorsanız bu görev tam size göre. Detayları gözden kaçırmayacak, listesi veya notları hep yanında olacak ve kendi iş akışını kendisi belirleyebilecek tüm adayları bekliyoruz!

• IT (Desktop Analyst)
Bilgisayar bizim işimiz mi diyorsunuz? O halde sizi şöyle alalım. Tüm ofis çalışanlarının kullandığı temel donanım ve yazılımlarının kurulması, güncellenmesi ve bakımının yapılması, ihtiyaç olduğunda masanın altına yatıp bir dokunuşla teknik aksaklıkların giderilmesi, envanter kontrolünün yapılması, etkinliklerde kuruluma destek verilmesi ve daha nice görev sizi bekliyor.

Riot Games ve League of Legends denince akla gelen tüm etkinliklerde de yer alacağınız bu süre için sizin adınıza heyecanlanmaya başladık bile! Başvurularınızı da aynı heyecanla bekliyoruz!

Tam metin için tıklayınız

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x