Rufus Cuff Dev Akıllı Saat Satışta

Akıllı saatler popülerlik kazanmaya başladı diyebiliriz. Fakat en büyük dez avantajları küçük ekran ebatları. Rufus Cuff isimli bu saat ise bu sorunu ortadan kaldırıyor. Temel olarak herhangi bir Android Wear saat gibi çalışan ürün ile Android’in size sağladığı bütün temel işlevleri gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Rufus Cuff akıllı saat gerçekten çok büyük bir saat. Standart olarak akıllı saatler 1.5 inç ebatlarında iken Rufus Cuff tam 3.2 inç ebatında dokunmatik ekrana sahip. Bu saati takarsanız insanların sizden gözünü alamayacağı kesin gözüküyor. Tabi ne düşünürler orası belli değil gibi gözüküyor.

Saat Cortex A9 işlemci ile destekleniyor. 1175mAh pil, 3,2 inç TFT ekran, GPS ve Wifi desteği mevcut. Aynı zamanda video konferans için ön kısımda bir kamerası bulunuyor. Depolama olarak 16 ve 32 GB seçeneklerle gelecek olan ürün Android 5 Kit Kat kullanır. Sim kart desteği ise bulunmayan saat telefonunuza Bluetootth veya Wifi ile bağlanması gerekiyor.

Rufus-cuff-630x186

Rufus Labs kurucusu CEO’su Gabe Grifoni; Bu akıllı telefonlar cüzdan, saat ve sporcu ürünlerinin yerini alacak.

Teoride bizce de bütün cihazların yerini alabilir bir ürün akıllı saatler. Bakalım dev boyutlardaki Rufus Cuff nasıl bir yerde kendini gösterecek. IndieGoGo üzerinden satışa sunulan ürün 249$ ile 449$ arasındaki fiyatlarla satılıyor.

Şimdiye kadar üretilen en büyük akıllı saat hakkında sizlerinde görüşlerini merak ediyoruz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x