Samsung Galaxy Note 4 Ekim’de 140 ülkede satışta

Samsung bugün açıklamada bulundu. Sadece 4gün içinde 10 milyon satan iPhone’ların bu açıklama için ateşleyici olduğunu da söylemek lazım.

Samsung yaptığı açıklamada Galaxy Note 4 Model yeni telefonlarını Ekim’de 140 ülkede satışa hazır hale getireceğini duyurdu. Samsung ön siparişlerin 17 Ekim’de AT & T ve Verizon telekom tarafından tarifeye göre alınabileceğini belirtti.

Snapdragon 805 ve Exynos işlemci seçenekleri ile gelecek olan Note 4 Adreno 420Gpu, 3gb ram, OIS kamera ve iki kat daha hassar S-PEN ile geliyor.

Türkiye’de ise bu sefer Snapdragon işlemcisi olan Note 4 modeli geliyor. Note 3 ise ülkemize Exynos işlemcili gelmişti. Yani Samsung her seferinde güçlü işlemciyi Türkiye’ye getirmiyor. (Önceki Snapdragon Exynos’tan daha güççlüydü, şimdiki Exynos ise Snapdragon’dan daha güçlü)

Note ülkemize tahmini olarak Ekim 20’den sonra gelir. Fiyat ise 2200 TL olarak düşünüyoruz.

Via Samsung 

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can

Samsung’la Iphone arasındaki rekabet asla bitmez. Bitmemesi de iyi zati, böylelikle sürekli gelişiyorlar 🙂

Can

fiyatlar zaten çığrından çıkmış durumda, orası ayrı.. ama ne kadar pahalı olursa olsun bu markalar pazar paylarında fiyatlarından kaynaklanan değil de rekabetten kaynaklanan nedenlerden ötürü kayıp yaşıyabiliyorlar. Bence herşey tüketici eğitimiyle başlıyor ve bitiyor.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x