Samsung Galaxy Note 4 Kutu Açılımı (Video)

Yazar

Samsung Galaxy Note 4 Kore’de ön satış olarka satışına başlandı ve bugün itibariyle Güney Kore’de mağazalarda satışa sunuldu.

Samsung Tomorrow şirketi ise Galaxy Note 4 için kutu açılımı videosu yayınladı. 2dk lık bu videoda Note 4 kutu açılımı ve içeriğini görebilirsiniz. Kral Phablet her zamanki kutu içeriği ile beraber geliyor. Usb kablosu, şarj cihazı, kulaklık, pil, yedek s-pen ve ipuçlarını veren bir kılavuz. Cihazın kutusu ayrıca %100 geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmış. Ambalaj bölgeye bağlı olarak değişebilir ama genel olarak Note 4 kutu içeriği bu şekilde.

Samsung-Galaxy-Note-4-unboxing-1-660x466

Samsung, kutu üzerinde ahşap cizgileri taşıyan klasik tasarımın dışına çıkmış. Galaxy Note 4 ise selefi cihazların tasarım özelliklerini barındırmakta. Note 4 Kore harici bölgelerde genele olarak Snapdragon 805 işlemci ile dağıtımı yapılacak ama Kore’de Samsung’un kendi geliştirdiği yonga seti olan Exynos 5433 çipseti var. Super AMOLED ekran, 3gb ram ve Quad HD ekran diğer özellikleri. Ekim ayında Avrupa’da da satışına başlanacak olan cihazda 800 Euro satış fiyatı olacak.Samsung-Galaxy-Note-4-unboxing-2-660x345

ABD’de ise 2 yıllık sözleşme ile 299$’a satın alınabilecek. Türkiye fiyatı ise 2400 TL ile giriş yapacak gibi gözüküyor.

Kimler Neler Demiş?

500

Benzer Yazıları Okuyun