Samsung Galaxy Note 5 çıkış tarihi, özellikleri, söylentiler

Samsung Ceo’su  Shin Jong-Kyun Galaxy Note 5’in Temmuz’da çıkacağı haberlerini yalanladı. Ayrıca CEO Galaxy S6 satışlarının 10 milyon adet olduğunu resmi olarak doğruladı.

Son zamanlarda sıkça yayılan haberlere göre Haziran ya da Temmuz ayında yeni Galaxy Note 5 tanıtılması bekleniyordu. Samsung CEO’su ile bu haberleri kesin bir dille yalanladı ve Apple ile yarış içinde olmak istemediklerini belirtti.

Ayrıca  Shin Jong-Kyun Galaxy S6’nın düşük performans verdiği haberlerini de yalanladı. Galaxy S6’nın bu sene 10 milyondan fazla sattığını ve gayet iyi iş çıkardığını düşündüklerini de sözlerine ekledi.

Samsung selefi Galaxy Note 4’ün piyasada 1 yılını doldurduktan sonra tanıtıma sunulacak. Yani Eylül’in ilk haftası Galaxy Note 5 serileri ve iPhone 6s serileri ile tanışacağız.

4-9 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek IFA 2015 fuarı bu tanıtımlara ev sahipliği yapacak.

 

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
PetaBayt
Yönetici
PetaBayt

Yerli sitelere yine Ağustos’ta Samsung Galaxy Note 5’in tanıtılacağı haberleri çıktı. Bu haberler şimdilik asılsız gözüküyor. IFA 2015 fuarında yeni iPhone 6s modelleri ile beraber tanıtılacak. Samsung Galaxy Note 5 Edge modeli de tanıtılması bekleniyor.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x