Samsung Galaxy Note 5 & Galaxy S6 Edge Plus & iPhone 6 Plus & Nexus 6 Karşılaştırma Tablosu

Samsung Galaxy Note 5 & Galaxy S6 Edge Plus & iPhone 6 Plus & Nexus 6 Karşılaştırma Tablosu

Samsung Galaxy Note 5 & Galaxy S6 Edge Plus & iPhone 6 Plus & Nexus 6 özellikleri nelerdir ve hangi telefon daha iyidir.

Samsung bugün iki yeni phablet telefonunu duyurdu. Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 Edge Plus isimli bu ürünlerin atası olan ilk Note serisi çıktığında Phablet kavramı bile yoktu. Şimdilerde ise en popüler ekran genişliği oldu 5.7 inç ve üstü telefonlar. Uzun bir süre dirense de Apple bile Phablet kategorisinde telefon üretmek zorunda kaldı.

galaxy-s6-edge-note-5-iphone-6-plus

Samsung Galaxy Note 5 & Galaxy S6 Edge Plus & iPhone 6 Plus & Nexus 6 Karşılaştırma Tablosunda Nexus 6 en iyi batarya ile savaşını vermeye çalışırken RAM ve işlemciden biraz geriye düşerken kalem ihtiyacınız varsa Galaxy Note 5 yarışı önde götüren tek isim olarak devam ediyor. Bu arada Galaxy S6 EDGE Plus ve Galaxy Note 5 için 128GB dahili depolama desteğinin gelmesi de bekleniyor.

Galaxy S6 Edge Plus ise iPhone 6 Plus’tan daha büyük ekran vermesine rağmen aynı ebatlarda kasası ile genel toplamda grubun lideri gibi.

21 Ağustos’ta satışa çıktıktan sonra yeni telefonlar hakkında incelemeler yayınlayacağız. Kağıt üzerindeki liderlik bakalım Apple’nin Eylül’de tanıtacağı iPhone 6s Plus ile değişecek mi?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x