galaxy note 7 icindekiler

Samsung Galaxy Note 7 Çevirici ile Şarj Olurken Yine Patladı

Geçtiğimiz hafta  microUSB’yi Type-C olarak çeviren kablo kullanan Galaxy Note 7 model Samsung telefon patlamıştı. Bugün gelen habere göre yine aynı çevirici sebebi ile bir Samsung Galaxy Note 7 telefon daha patladı.

Samsung’un henüz yeni duyurduğu phablet modeli Samsung Galaxy Note 7‘den böyle bir haberin gelmesi telefon fanatiklerini üzecek gibi duruyor. Fakat bilmeniz gereken bu haberlerin farklı çevirici kullanılmasından dolayı olduğu söyleniyor. Fakat Galaxy Note 7’yi kutulu olarak aldığınızda USB TYPE C şarj kablosuna da sahip oluyorsunuz.

galaxy note 7 icindekiler

Galaxy Note 7 kullanıcılarına cihazlarında yalnızca orijinal aksesuarlar kullanmalarını öneriyoruz. Elektrik için aracı olan aksesuarların çok ucuz olanlarına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda bu aksesuarlar orijinallerine benzediği için yüksek fiyattan da satılıyor. Satın alacağını firmayı da iyi seçmelisiniz.

Geçen hafta yanan Galaxy Note 7 ve bugün patlama haberi gelen Samsung Galaxy Note 7 telefon resmi.

Bugün ajanslara düşen yanmış Note 7 fotoğrafı 

Note-7-Explode

Geçen hafta yanan note 7

patlayan note 7 (4) patlayan note 7 (1) patlayan note 7 (2) patlayan note 7 (3)

Hakkında Serdar Erem

Internet ile eğlenceli dakikalar geçirebilen birisiyim ve profesyonel olarak futbolla ilgileniyorum. Teknoloji adına her yenilik merakımı çekmektedir.

Yorum

  1. Bu ne yaaa note 7 alacaktim vazmi gecsem bu patlamasini nasil engelliyebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.