Samsung Galaxy Note 8 Parmak izi okuyucu ekranın içinde olacak

Samsung Galaxy Note 8 parmak izi okuyucu ekranın içinde olacak. Ayrıca Note 8 üzerinde 2 ayrı lensi bulunan kamera olması bekleniyor.

Parmak izi tarayıcının ekrana yerleştirilmesi fikri yeni bir şey değil. Hatta aynı özellik yeni iPhone 8’lerde de bekleniyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde bir çok Note 8 renderların da parmak izi okuyucu ekran üstünde işaretlenmiş durumda.

Poyoco tech tarafından Twitter üzerinde paylaşılan bazı fotolar ise Note 8’in ekran kavislerini gösteriyor. Ayrıca telefonun kenarları ve Usb Type c girişi vs de görünüyor. Telefonun arka kısmında bulunan AKG yazısının olduğu kısımda ise ses sisteminin firma tarafından yapıldığı anlaşılıyor.

S-PEN TAKİP EDİLEBİLİR OLUYOR

Duyumlara göre kamerada ise iki mercek bulunacak. Titreşimli özelliğe sahip S-PEN’in telefonumu bul uygulamasından takip edilebilir olacağı da konuşuluyor.

Bu görüntüler doğru olmasa bile olası Galaxy Note 8 tasarımını gösterdiği ileri sürülüyor. Tam olarak Galaxy Note 8 telefonu ne zaman göreceğiz bilmiyoruz. En erken Ağustos ayında tam bir görüntü alabiliriz gibi..

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x