Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekranları Sebepsiz Yere Çatlıyor

Samsung’un iki tarafı da kavisli ekrana sahip telefon modeli olan Edge serisinin Plus modeline sahip olanların bir şikayetleri korkunç durum ortaya çıktı. Hiç bir sebep yok iken ekranı çatlayan telefonun “kendi kendine çatlaması” LG G3’ün kasa çatlağı konusunu sınıfta bırakacka gibi gözüküyor.

Sammobile’de bir yazarın da belirttiği üzere bir arkadaşının telefonunun sebepsiz yere çatladığı ve bunun ısı kaynaklı olduğunu düşünüyorlar. İlk çıkan Edge serilerinde böyle bir rapor gelmezken daha da büyük kavisli ekrana sahip Plus serilerinde bu şikayetin gelmesi garip gözüküyor.

Konu ile ilgili Samsung’tan açıklama henzü gelmedi. Eğer sizinde bu ve buna benzer bir Galaxy Edge deneyiminiz varsa lütfen bize bildirin.

GALAXY S6 EDGE PLUS FOTOĞRAFLARI

Samsung-Galaxy-S6-Edge-Plus-7-1280x855 galaxy-s6-edge-plus-0009-1500x1000 galaxy s6 edge

guest

5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet
Mehmet

Samsung Galaxy s6 edge+ ekranı kendiliğinden catladi anlam veremedim nasıl olduğunu düşünürken araştırmaya başladım ve bu modellerin başına geldiğini duydum kesinlikle samsung un bir açıklama yapması veya kendiliğinden çatlayan ekranları garanti kapsamına alması gerekir. Yoksa iPhone gibi bir dünya markası ile rekabet etmesi söz konusu dahi olamaz

Mehmet
Mehmet

Elimde kendiliğinden catladi telefonum galaxy s6 edge plus samsung un büyük ayıbı

Kursat
Kursat

Bende s6 edge kullanıcısıyım gece şarja taktım sabah baktım ekran çatlamış ve yarın kargo ile garantiye gonderecem. Eğer kullanıcı hatası derlerse tüketici haklarıyla görüştüm tazminatimi alırmışım. Ve bir daha Samsung kullanmayacagim.

akın
akın
Reply to  Kursat

garanti kapsamında mı yapıldı telefonun

5
0
Would love your thoughts, please comment.x