Samsung Galaxy S7 Lansmanını Ocak Ayına Çekebilir

Samsung tarafından bildirilen bir rapora göre yeni amiral gemisi adayı Galaxy S7 telefonu Şubat ayı yerine Ocak ayında lansmanını yapabilir.

Samsung’un Eylül ayına kadar ürünün tasarımı bitirdiği ve bileşenlerinin üretime hazır olduğu bilgisi Güney Kore menşeeli Elektrnoik Times haber sitesi tarafından duyuruldu. Gelen rapora göre yeni akıllı telefon Galaxy S7 Ocak ayında bekleyenleri ile buluşabilir gözüküyor. Eylül ayında tanıtılan Apple iPhone 6s’in de satışlarının iyi gitmemesi sektörün mü daraldığı yoksa telefonun mu cazip gelmediği henüz belli değilken Smasung’un arayı kapatmak için böyle bir harekette bulunabileceği konuşuluyor.

samsung

Bu yıl Mart ayı başında tanıtılan Galaxy S6 serileri için Ocak ayı oldukça erken gözükse de yeni yılı yeni telefonla karşılamak olumlu bir hareket gibi gözüküyor. Android 6‘nında yeni yeni piyasaya çıkması Samsung’un reklam konusunda biraz daha önce başlamasına sebep verecek gibi.

Siz telefon almayı düşünüyor musunuz? iPhone 6s mi alırsınız yoksa Galaxy S7’yi bekler misiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Diğer Galaxy S7 haberleri

Samsung Galaxy S7 Basınca duyarlı ekran teknolojisi ile geliyor

Galaxy S7 Snapdargon İşlemci İle Gelebilir

 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x