Ana Sayfa / Akıllı Telefonlar / Samsung Galaxy S7 Ortak Sorunlar ve Çözümleri
Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 Ortak Sorunlar ve Çözümleri

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S7 selefi Galaxy S6'ya göre kendini geliştirmiş bir telefon. Daha hızlı, su geçirmez ama her telefon gibi bu modelinde sorunları olacaktır.

Size aşağıda forumlarda sık bildirilen Galaxy S7 sorunlarını ve çözümlerini paylaşacağız.

Wifi bağlanmıyor ya da sürekli kopuyor

Wifi sorunu genelde yeni telefonlarda ve özellikle yeni Android sürümlerinde sıklıkla gerçekleşebiliyor.

Geçici çözüm: Galaxy S7'nin kablosuz bağlantı sorunu Bluetooth fonksiyonu ile ilgili olabilir. Hızlı erişim panelini aşağıya çekin ve Bluetooth özelliğini açıp kapatın.

samsung Galaxy S7 WiFi

Olası çözümler:

Telefonu kapatıp tekrar açın. Ayrıca Wifi simgesini aktif ve deaftif ederek tekrar deneyin.

Hızlı erişim menüsünü indirin ve Wifi ayarlarına gidin. Bağlı olduğunuz ağı "Unut" yapın ve Wifi özelliğini tekrar açıp kapattıktan sonra tekrar bağlanın.

Tüm ağları sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Ağ ayarları > Ayarları sıfırla (reset) > Ayarlar yedekle ve sıfırla

Uykuya geçiş ağınızı etkiliyor olabilir. Ayarlara gidin ve Diğer ayarları seçtikten sonra uyku sırasında Wifi açık olsun seçeneğini işaretleyin.

Ön bellek temizlemesi de sorununuza çare olabilir. Telefonu kapatın. Telefonu açma kapa düğmesi, ses açma düğmesi ve ana menü tuşlarına basın. Samsung logosunu gördüğünüzde ana menü tuşundan elinizi kaldırın. Açılan kurtarma menüsünden ses seçeneklerini kullanarak "ön belleği temizle" komutu verin. Farklı bir komut verirseniz cihazınız fabrika ayarlarına geri dönebilir dikkat edin.

Herhangi bir güncelleme var mı yok mu kontrol edin.

Kalabalık bir Wifi kanalı kullanıyor olabilirsiniz. Wifi Analizer adresinden kanalınızın kalabalığını kontrol edin ve daha boş bir kanala geçin. Bu işlem modeminizden yapılmaktadır. Bilmiyorsanız servis sağlayıcınız ile görüşün.

Modeminiz Mac şifreleme ya da koruma kullanıyor olabilir. Modeminize Mac adresinizi ekleyin. Bu telefonunuzun cihaz kimliğidir. Ayarlar > Telefon Durumu > Hakkında

Son çare olarak fabrika ayarlarına alabilirsiniz. Ayarlar > menüsünden fabrika ayarlarına gidin.

Galaxy S7 Kamera sorunları

Galaxy S7 telefonunuzda kamera başlatılması hata verip çökme yaşatabilir. Şimdiye kadar bir kaç kişi bu durumu bildirdi. Neyse ki bu durumu düzeltmek kolay.

Geçici çözüm: Yeniden başlatarak bu durumu çözebilirsiniz.

Galaxy S7 Kamera

Olası çözümler:

Ayarlar > Uygulamalara > Uygulama Yöneticisi bölümünden KAMERA'yı bulun ve ardından seçim yaparak Depolama ve ön bellek temizleme seçeneğini aktifleştirin.

Akıllı bekleme bu sorunu yaratıyor olabilir. Ekran ayarlarından akıllı bekleme (smart stay) iptal edin.

Ön bellek temizlemesi de sorununuza çare olabilir. Telefonu kapatın. Telefonu açma kapa düğmesi, ses açma düğmesi ve ana menü tuşlarına basın. Samsung logosunu gördüğünüzde ana menü tuşundan elinizi kaldırın. Açılan kurtarma menüsünden ses seçeneklerini kullanarak "ön belleği temizle" komutu verin. Farklı bir komut verirseniz cihazınız fabrika ayarlarına geri dönebilir dikkat edin.

Son çare olarak fabrika ayarlarına alabilirsiniz. Ayarlar > menüsünden favbrika ayarlarına gidin.

Galaxy S7 Yavaş Uyanma Sorunu

Gelen bir kaç rapora göre Samsung Galaxy S7 uykudan yavaş uyanabiliyor.

Geçici çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin.

Galaxy S7

Olası çözümler: Telefonu kapatarak MicroSD (Hafıza kartı) kartınızı çıkartmayı deneyin. Bazı kartlar bozuk olmasa da telefonunuzu yavaşlatabilir. Buradaki uygulama ile hafıza kartınızı test edebilirsiniz.  Sd kart kontrol uygulaması

Yine MicroSD kart içeriğinizi yedekledikten sonra onu formatlamayı deneyebilirsiniz.

Son çözüm olarak fabrika ayarlarına almayı denemelisiniz.

Galaxy S7 güç ve ses kısma tuşları çalışmıyor

Yabancı forumlarda yeni telefon sahibini korkutacak bir hatadan bahsedenler olmuş. Telefonun güç tuşu ve ses kısma tuşları çalışmadığını belirtmişler.

Geçici çözüm: Tuşlar çalışmıyor gibi gözükselerde iki tuşuna da bir kaç saniye basılı tutun. Telefon kendini resetleyecektir.

Galaxy S7 fabrika ayarlari

Olası çözümler: Eğer tuşlar kırık değilse yazılım sorununa benziyor. Yüklediğiniz uygulamaları kaldırmayı deneyin ya da telefonunuzu fabrika ayarlarına alıp deneme yapın.

Telefonunuza yazılım güncellemesi gelmiş mi kontrol edin.

Galaxy S7 Pil Sorunu

Yeni Galaxy S7 sahipleri ilk günlerde hızlı bir düşüşle karşılaşabilir. Fakat bir kaç doldur boşalttan sonra pilinizi daha sağlıklı çalışacaktır. Hala hızlı bir düşüş var sorun var demektir.

Geçici çözümler: Hızlı erişim menüsünü aşağıya çekin ve kullanmadığınız uygulamaları kapatın.

Ekran ayarlarından ekranı otomatik parlaklığa alın.

Güç tasaruuf modunu kullanın

Arka plan verililerini azaltın. Ayarlar > veri kullanımı > arka plan verileri

Galaxy S7 pil batarya

Olası çözümler: Piliniz çabuk bitiyorsa uygulamalarınızı kontrol edin. Ayarlar > Pil > Pil kullanımı menüsünden hangi uygulamanın pilinizi tükettiğini öğrenebilirsiniz.

Ön bellek temizlemesi de sorununuza çare olabilir. Telefonu kapatın. Telefonu açma kapa düğmesi, ses açma düğmesi ve ana menü tuşlarına basın. Samsung logosunu gördüğünüzde ana menü tuşundan elinizi kaldırın. Açılan kurtarma menüsünden ses seçeneklerini kullanarak "ön belleği temizle" (Cache Partition Wipe) komutu verin. Farklı bir komut verirseniz cihazınız fabrika ayarlarına geri dönebilir dikkat edin.

Son çözüm olarak her zaman ki gibi fabrika ayarlarına gitmeyi düşünebilirsiniz.

Galaxy S7 aşırı ısınma problemi

Bu sorun güçlü işlemciden kaynaklanıyor olabilir. Eğer standartların üzeirne bir aşınma olduğunu düşünüyorsanız pil optimize işlemi yapın. Snapdragon 820 veya Exynos üzerinde hızlı şarj teknolojisi vardır. Hızlı şarj işlemi de bu soruna yol açabilir. Optimize için ayarlar > pil > pil kullanımı ve optimize menülerine gidin.

Kaynak: digitaltrends.com

 

275 Yorum

 1. s7 war. bir iki haftadır telefonumda ses sorunu oluyor. ses durup dururken kesiliyor yani bildirim çağrı zilli oluyor. telefon sessiz hale geliyor videolar da bile ses gelmiyor. durum nedensizce oluyor. sonra bir kaç dakikada ses geri geliyor. ama iştte bazen alarm çalıyor ama ses yok .sıkıntı çok? ne yapmam lazım?

 2. Hüseyin Ömür

  LoggingService durduruldu hatası nedir? Sebebi nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 3. Mrb s7 aldım sürekli
  LoggingService durduruldu
  Hatası veriyor resetsiz çözüm varmi

 4. Merhaba, Telefon her 20 dk da bir uyarı sesi veriyor sesin neden niçin geldiğini bir türlü anlayamadık. Sebebi ne olabilir böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu ?

 5. S7 kullanıyorum. Mobil veri kapanmıyor fakat 4.5g simgesi kayboluyor. İnternete bağlanamıyorum. Düzelmesi için bazen telefonu kapatıp açmam gerekiyor. Sorun kullandığım hatla mı yoksa telefonla mı alakalıdır?

  • Bulunduğun lokasyonla ilgili kardesim bende Mardindeyken bu sorunu yaşıyorum. Fakat Mersine gelince sorun yok. Şebeke ile ilgili bi durum

 6. S7’de güç tasarrufuna alınca bildirim panelinden güç tasarrufu modu etkin bildirimi kaybolmuyor. Çözümü var mı?

 7. Acill , merhabalar s7 aldim 1 hafta once. Telefonla konusurken baska biri aradigi zaman konusmayi kesiyor . Arama bekletme oldugu halde karsi tarafla olan gorusmem sonlaniyor . Arayan kisi gozukuyor telefonum caliyor . Bu sorun yazilimsal mi

  • Evet sorun yazılımsal, öncelikle güncellemeleri kontrol edin. Yoksa çağrı ayarlarında telefonun meşgule düşmesini sağlayın. Siz meşgulken başkası sizi arayamasın. Bu da olmuyorsa yeni güncelleme gelene kadar bekleyin ya da fabrika ayarlarına alın.

 8. Fabrika ayarlarini yaptim . Aldigim yere goturup iade edilecek bir durum yok degil mi ? Guncellemeyle cozulecek bir sorunmu.

  • İlk etapta iade almazlar, servise alıp yazılım atarlar. Ama ide edebiliyorsanız güncelleme beklemeyin derim. Aldığınız ürün yazılım sebepli de olsa kusurludur.

 9. Ilginiz icin tesekkurler . Sordum servise gonderelim 3 hafta bekleme suresi var dediler . Dediginizi yaptim suanda bir sikinti yok telefonumda o sorundan baska .

 10. s7 de uygulama gizle özelliği yokmu varsada nasıl yapılıo

 11. S7’de güç tasarrufuna alınca bildirim panelinde ”Güç tasarrufu modu etkin” şeklinde bildirim çıkıyor ve bildirim kapanmıyor. Telefonumda bir sorun mu var yoksa tüm s7’lerde mi böyle?

 12. S7 YE BİR GUNCELLEME GELDİ VE BUNDAN SONRA PİL ÖMRÜ AZALDI . CABUK BİTİYOR.
  DÜZELTMA YOLU VARMIDIR.

 13. s7 edge kamera çalışırken ayarlar menüsüne giremiyorum bi çözümü varmı

 14. S8 edge ye Hard reşit attım ve cihaz açılırken Samsung logosu çıkmıyor nasıl düzeltirim

 15. S7 alalı henüz 2 ay oldu. 1.si telefon çok ısınıyor 2.si durup dururken telefonun ekranında samsung yazısı yanıp sönmeye başladı ve asla açılamıyor!!!!!!!Almaz olaydım!!!! KESİNLİKLE SAMSUNG TAVSİYE ETMİYORUM BUNDAN ÖNCEĶİ TELEFONUMDA DA AYNI SORUNU YAŞADIM!!! O DA S6 EDGE Dİ!!!!!👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 16. merhaba yaklaşık 3 hafta önce aldığım galaxy s7 edge için güncelleme geldikten sonra ekranda ekran parlaklığına bağlı olarak yeşil ve pembe renkler çigiler ve bulanıklar oluşmaya , telefonum çabuk ısınmaya ve şarjı hızlı bir şekilde ( 3 saatte yaklaşık olarak %70 azalma) azalmaya başladı sizce sorun nedir ? çözümü için ne yapmalıyım?

 17. S7 Edge’te klavyede birşey yazarken zaman zaman birçok uygulamada birden klavyeyi kapatıyor yazdıklarım gidiyor. Bunun ama edge ekranda biryerlere basmak ile ilgisi yok en dikkat ettiğim zamanlarda da oldu. Neden kaynaklanabilir hiç karşılaştınız mı?

  • İlk defa duruyorum. Klavye uygulamasında cache temizliği vs yapın belki düzelir. Ayrıca güncellemeleri yaptınız mı?

   • Güncellemeleri yaptım. Bakalım klavye ayarlarıyla da oynadım biraz. Yani nadiren oluyor ama can sıkıyor biraz. Neyse biraz daha deniyeyim. Çok saolun yardım için

 18. Selam ben de s7 kullaniyorum harika bir telefon yapmışlar diye keyifle kullanıyordum taki telefonun sinyali az oldugu yerde çekmiyorum. Birde hat tamamen gidiyor ceken bir alana vardiginda bile çekmiyorum telefonu yeniden baslatman gerekiyor. Ben daha once s4 mini kullandim hic sorun yasamadim canavar tas gibi bir telefon yapmislar ama bu model o kadar para vermemize rağmen beklentimi çökertti. Çözümü var mı araba 

  • Yazılım sorunu olabilir, yüklediğiniz bir uygulama buna sebep olabilir, güncelleştirme ile düzelebilir, fabrika ayarlarına alınca bir ihtimal düzelebilir, sim kart zarar görmüş olabilir, sıvı teması olmuş olabilir.

   Sorun düzelmez ise hard reset atın;

   Samsung Galaxy S7 Edge’i kapatın.
   Cihaz kapandıktan sonra Ses Yükselt + Home + Güç (Power) tuşlarına basılı tutun. Samsung logosunu görene kadar elinizi çekmeyin.
   Karşınıza Recovery menüsü gelecektir. Recovery menüsünde gezinmek için Ses Kısma ve Ses Yükselt tuşlarını kullanabilirsiniz. Recovery mesündenden Wipe data/Factory Reset i seçin. Recovery menüsünde seçimleri tamamlamak için Güç(Power) butonunu kullanabilirsiniz.
   Wipe data/Factory Reset i seçtikten sonra karşınıza onaylama ekranı gelecektir. Bu ekranda yine Ses Kısma ve Ses Yükselt butonlarını kullanarak gezinebilirsiniz. Yes i seçerek Güç(Power) tuşuna tıklayın.
   Son olarak Wipe data/Factory Reset işlemini onayladıktan sonra sistem sizi ana menüye atacaktır. Bu menüde Reboot System Now ı seçin ve Hard Reset işlemini tamamlayın.

 19. Selam.bende hem S7 hemde S5 var.s5 Evimin çevresinde 17 veya 18 wifi bulurken S7 bir tane wifi buluyor.anlayamiyorum S7 S5 in iki üst versiyonu…

 20. slm resim çekiniyorum sağ tarafı sola çeviriyor nasıl bi yol izlemem lazım yardımcı olursanız devinirim

 21. İbrahim bozmaz

  Selam. S7 imde herhangi bir uygulamadayken home tusuna basip ana menuye gelip sonrasindsda son uygulamar tusuna basiyorum uygulamayi ben kapatmama ragmen hiçbir uygulama gozukmuyor telefonu fabrika ayarlarina döndürdüm ama bir cözüm olmadi ne yapmaliyim lutfen acil cevap verin.

 22. S7 edge alalı 1 ay oldu ama youtube vefa face den müzik film vs. şeyler izlerken video hareket ediyor ama ses kendiliğinden gidiyor nesıl çözüm bulurum yardımcı olurmusunuz.

 23. Ayni ses sorunu bendende var keşke almasaydım o kadar paraya yazık en iyisi iphone

 24. S7 görüntülü arama yapamıyoru

 25. Görüntülü arama yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 26. Android os adı altında ayda 3 gb a yakın veri kullanıyor çözüm bulamadım

 27. Kolay gelsin.Mobil verimi açık tutmama rağmen kullanamıyorum daha yeni tl yüklememe rağmen bir türlü kullanamıyorum.Bunun hakkında da bir öneriniz olursa çok sevinirim.4.5G ye geçmedim henüz belki bir alakası vardır diye belirteyim dedim ^^

 28. Çok çok çok teşekkür ederim çok sağolun <3

 29. merhaba iyi günler. hocam bende s7 aldım. malesefki arama yapınca karşı tarafın sesi gelmiyor ve sadece hapörleri açınca ses geliyor ayrıca telefonun zil sesi çalışmıyor. netteki videoları açıyorum ses yok ama telefonun kendi orjinal zil seslerinii açıyorum malesef ses çalışıyor. hata mı ettim s7 edge aldığıma ?

  • Guzel guclu bir telefon aldiniz.android surekli yeni ozellikler aliyor ama surekli yenilik markalara dagitimi sonrasi yazilim sorunlari olabiliyor. Bunlar guncelleme ile ya da recovery ile duzelir. Duzelmiyorsa donanimdir zaten servise göndermelisiniz.

 30. telefonumu bluetooth a bağlıyorum ama her çıkıp girdiğimde tekrar eşleştirmem gerekiyor . bunu yapmadan her bluetooth’u açığımda bağlanması için bir şey yapabilirmiyiz ? bu arada eski htc marka telefonumda otomatik kendı bağlanıyordu

 31. ii günler bende bluetooth sorunu yaşıyorum arama yapıyorum ama cihaz bulamıyorum ne yapmam gerek
  Görünürlük zaman aşımı ayarını bulamadım ondan kaynaklana bilirmi onuda bilmiyorum

 32. Merhaba bnde de sarj ederken nem algılandı deyıp sarj etmıyor

  • çözüm bulabildiniz mi aynı problem bende de var

  • Aynı durumdayım. 7 gündür saç kurutma makinesi ile ısıtıp şarj ediyorum.
   Bir çözümü olan varsa lütfen paylaşsın.

   • Sevgili Mağdurlar. Ben çözümü wireless kablosuz şarj cihazı ile çözdüm. Kabloyla şarj etmek istediğimde hala nem algılandı uyarısı alıyorum ama kablosuz şarj ile sorun yok.
    50 TL ye “ep-pg920iwegww” model şarj cihazı aldım. artık kafam rahat. Hepinize tavsiye e.derim.

   • Sevgili Mağdurlar. Ben çözümü wireless kablosuz şarj cihazı ile buldum.
    Kabloyla şarj etmek istediğimde hala nem algılandı uyarısı alıyorum ama kablosuz şarj ile sorun yok.
    50 TL ye “ep-pg920iwegww” model şarj cihazı aldım. artık kafam rahat. Hepinize tavsiye e.derim.

 33. Bende de geri bildirim tuşu işlev gormuyor hiç bi şekilde calismiyor yardimci olursaniz sevinirim samsung s7 edge modeli tlfon

 34. Samsung s7 modeli geri bildirim tuşu calismiyor yardimci olursaniz sevinirim

 35. Galaxys7 edge var 3 defadır şarj etmeye kalksam nem algılandı diyor suya sokmadığım halde delirmek üzereyim artık bir daha samsung falan almam yani delirtti beni.

 36. Alalı 2 hafta olmadı, ses tuşunun biri tamamen işlevini yitirdi.. yardımcı olurmusunuz. Yani apple almadık diye hatamı yaptık biz üstelik bi kamyon para sayarak!!

 37. burdaki arkadaşların bütün yorumlarını okudum bu sorunların hiç biri bende yok bendeki sorun çok enterasan ekranın sağ alt köşesinde beyaz nokta şeklinde bir leke oluştu ( ekran camının iç tarafından ) ve kaybolmuyor ne yapmak gerekiyor acaba telefonum samsung galaxy s7

 38. bukadar sorunu olan bir telefonu geri toplamalılar bende s7 edge kullanıyorum alalı 3 ay oldu 3 defa servise gitti. dünyanın parasını verip rezil oluyorsun bukadar olmamalı. ayrıca servis çok kötü. camı çatlamasın yeter ki. cam çatladığı için telefonda ne sorun olursa olsun servis parayla çalışıyor ve camın parasını senden söke söke alıyor halbuki o çatlak ufak bir şeydi ve beni rahatsız etmiyordu. ama camı yaptırmassanız telefonun sorununu çözmeyiz gibi bir eylemle karşılaştım tam yolucular. işin daha kötü tarafı serviste muhattap olabileceğin kimseyi bulamıyorusun çok saçma gerçekten çok pişmanım samsung aldığıma. he bazı sitelerdede ıphone cular gıcıklığına samsungu kötülemek için gereksiz şikayetler yapıyormuş benim onlarla hiçbir alakam yok. hayatımda ilk defada böyle bir sitede bu şekilde şikayet yorumu yazıyorum çünkü o kadar sinirliyim bu telefon ve samsung servisi gerçetn çok kötü!!!!!

  • % 100 haklısın arkadaşım. aynı durumu bende yaşıyorum telefon 3000 lira 1200 cam parası istiyor. ben camı çatlak kullanmak istiyorum cam yapılmadan işlem yapamam diyor.

 39. MOBİL VERİ SORUNU ŞÖYLE ÇÖZÜLÜYOR.
  ARAMA AYARLARINDAN VoLTE KULLANMA SECENEGİNİ İSARETLEYİN.
  BUNU İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA SORUN ORTADAN KALKIYOR

 40. S7 edge sahibiyim durup dururken şarj etmek istediğimde nem algılandı hatası verdi.bunun tamamen yeni güncelleme sonrası olduğuna eminim.Fabrika ayarlarına döndürdüm.durum düzeldi.size de tavsiye ederim

 41. Merhaba arkadaşlar bende 4 aydır s7 edge kullanıyorum.görüşme esnasında sağ üst köşedeki bekleme yazısna kulağım deyiyor ve telefon ben farkında olmadan beklemeye geçiyor.
  bekleme yazısnın yerini değiştirmenin veya kaldırmanın yolu varmı acaba.

 42. Herkese merhaba yani aldığım telefonum s7 yi yaklaşık 5 dk denizde denedim 10 cm derinliğe belki girmedi bile hiç bir sorun yoktu fakat kulaklık takmayı denediğimde algılamadi üfledim 1 günde beklettim ama çözüm değilmiş. Neler yapabilirim ? Kullanma kılavuzunda kulaklık girişinin de dayanıklı olduğu yazıyor.

  • Deniz suyunun aşındırma özelliği tatlı suya göre çok daha fazla olduğundan devreleri oksitlendirmiş olabilir. Deniz suyundan çıkarır çıkarmaz tatlı suyla heryerini yıkasaydın problem olmazdı ama şu an için serviste değiştirtmekden başka çare yok üzgünüm :/

 43. Slm yurt dışından s7 edge aldım. Aldıktan 1 hafta sonra telefonu eline aldiğında yada tlf uyandığında kendini resetliyor. Gunde 6-7 defa yapıyor ve çok sinir bozucu.fabrika ayarı. Yeniden room yukleme hepsini denedim. Bu sorunu başka yaşıyan varsa nasıl çözdü?.

 44. Herkese merhabalar.. tüm yorumları okudum bayağı şikayet var cihazdan. ben gayet memnunum bu net.. 6-7 aydır S7 egde kullanıyorum çok memnunum.
  servisler hep aynı samsungla ilgisi olduğunu düşünmüyorum..
  bi bölümde geri bildirim tuşundan şikayet var. bu tuş cihazın ön altında ki tuş mu ? 4 tuşun 3 ü yanlarda biri ön altta. geçen bende minik kızım için su altı çekimi yaptıktan sonra ön ve güç tuşu çalışmadı. güce ve ses kısma tuşuyla resetledikten sonra güç tuşu düzeldi fakat ön tuş hala deactive. bu tuşu da aktif etmenin yolunu bilen var mı ? bu arada suya girdiği aynı akşam şarja taktım nem algılandı deyene kadar %80 oldu zaten..

 45. Benimde arama esnasında ekran kararmiyor otomatik parlaklık çalışmıyor iki de birde ağ bağlantılarını kontrol edin yazısı çıkıyor

 46. Butun cozumleri denedim ama s7 gec uyaniyor( Always Display On ozelligi acikken hemen ekran aciliyor)

 47. 5 aydır s7 edge yi kullanıyorum hiç bir sknti yok çok güzel yapmışlar lakin ben biriyle görüşme yaptığım zaman başkası beni aradimi ulaşamıyor meşgul çalıyor bildirim gelmiyor bunu nasıl düzelte bilirim yardımcı olun lütfen:)

 48. Samsung galaxy s7 aldım 1 hafta oldu mobil veri çoğu zaman açılmıyor telefonu ya kapatıp açmam gerekiyor yada uçak moduna alıp geri açmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim

 49. 3 Ay önce S7 aldım. 1 Aydır şebeke sorunu çekiyorum özellikle kapalı ortamlarda hiç çekmiyor. İnternete girmiyor. Arandığımda telefonum çalmıyor. Başta operatördendir sanıyordum. Operatörümü değiltirdim Telefona format attım ama sorun hala düzelmedi ne yapmam gerekir?

 50. Samsung s7 4yada5aydir kullanıyorum yaklaşık 1aydir sorun var güncelleme yapmıyor ve iş için şehir değişikliği yaptım şimdide tlf dönüyor bu arada aşırı ısınıyor saatlerce ne açıp nede kapatabiliyorum

 51. benim saglam calisan bi kulakligim var yani laptopda hem sagdan hemde soldan ses geliyo fakat telefona taktigimda kulakligi sadece soldan ses geliyor solda ne cizirti ne baska bisey hicbisey gelmiyo

 52. Selamlar herkese
  S7 edge kullanıyorum bende ilk aldığım günden bu yana kamerada ağır çekim modu kullanırken ekranda titreşimler oluyor yazılımsal bir hata diye söylediler güncelleme geldikten sonra düzelir diye söylediler iki yada üç kere güncelleme oldu ve sorun halen daha devam ediyor. Bu sorunun bi çözümü varmı acaba. Şimdiden teşekkürler.

 53. Selamlar.s7edge kullanıyorum.Cepten internette hiç sıkıntı yok gayet hızlı.ama tel ile herhangi bi WiFi ağına bağlandığında çok yavaş yada sayfalara hiç bağlanmıyor. Neden olabilir bi cozumu olan varmı?

 54. Ömer Faruk Haytaoğlu

  S7 edge var bende kulaklık kullanamıyorum hangi tlfon a taksam çalışıyor s7 edge de çalışmıyor ayıp ettin Samsung senden böyle bi hata beklemezdim sorununa çare lütfen

 55. S7 edge kullanıyorum (exynos) akıllı saatimi ve Bluetooth kulaklığımı aynı anda bagladigimda kulaklığımla önceden aldığım ses kalitesi düşüyor ,sesi ekolu ve cızırtı gelmeye başlıyor.

 56. S7 edge akıllı bekleme özelliği çalışmıyor .

 57. merhaba s7 kullanıyorum yeni aldım sürekli kulaklıkta deinlediğim için farkına varmamıştım son günlerde arada ses gidiyor youtube ve müzik player ama normal sistem seslerinde problem yok tek müzik olan yerlerde acaba sıfırlasam düzelirmi yoksa donanımsalmı donanımsal olsa hiçbiryerden gelmemesi gerekmiyomu ama müzikdeyken diyelim şarkı devam ediyo ama ses gidiyo hemen başka şarkıya geçtiğimde ses geliyor ama sonra yavaşça kapanır gibi yok oluyo ama şarkı yürütülüyor donanımsal değil bence yardımcı olurmusunuz yeni aldım teli

  • Sese müdahale eden bir uygulama kullanıyor musunuz? Mesela sesin azalması için bir bildirim vs gelmesi gerekiyor. Uç örnek belki ama böyle bir durum varsa fabrika ayarlarına alınca düzelecektir.

   Ayrıca kulaklık kablosuz mu bluetooth mu? Jack yerine tam oturmuş mu bunları da bir kontrol et derim

 58. Selamlar
  Büyük hoparlörden ses gelmiyor kulaklıkla felan normal kullanıyorum. telefon çaldığında üstteki küçük hoparlörden geliyor. bu sorunu yaşayan var mı çözümü nedir.

 59. S7 kullanıyorum mobil veri kesiliyor cihazı yeniden başlatıyorum oluyor cihaz uykudayken bir süre sonra kesiliyor ..cihaz yeni

  • S7 kullanıyorum mobil veri kesiliyor cihazı yeniden başlatıyorum oluyor cihaz uykudayken bir süre sonra kesiliyor ..cihaz yeni

 60. Beni m telefonum s7 yenı aldım fakat suan şarj a taktığımda şarj etmı or vede uyarı olarak nem var dıyor cozum neydir acaba

 61. Selamin aleykum s7 edge kullaniyorum cihazim 4 aylik daha ayarlar bolumunden veri kullanimi bolumune tikladigim an telefon kilitleniyor ve siyah bir ekran geliyor.
  Yardimci olursaniz sevinirim

 62. Mobil veriyi actigim halde bazen hic acilmiyor telefonu kapatip acinca oluyor ne yapablirimm s7 edge 9 aylik

 63. Merhaba s 7 edge kullaniyorum 9 aylik bazen mobil veri acilmiyor kapatip acipca oluyor neden oluyor acaba ??

  • Ayarlardan veri kullanımına gidin. Mobil veriyi limitlemiş olabilirsiniz. Ayarlar> Diğer ağlar> Mobil şebekeler> Erişim noktası kısmından doğru hatta olduğunuzu kontrol edin. Ayarlar> Mobil Ağlar> Ağ Modu 4g LTE yi kapatıp açmayı deneyin. Hala bağlanmıyorsa fabrika ayarlarını deneyin.

 64. Samsung intihar etti

  Aynen VERİ KULLANIMI kayıp oluyor telefonu kapatıp açınca geliyor her defasında. En büyük sorun şu ANDROİD OS sürekli İnterneti tüketiyor. Ne yapmalıyız. Bildiğim tek şey telefonunu güncellemesini kimse. Herkese bu sorun var.başka bi sorun diyelim veri kullanımı 500 mgbyt şebeke de görünen 1 GB hatalı ölçüm yapiyor

 65. merhaba samsung S7 telefonun arama bölümünde hata veriyor. numara giremiyorum ve arama yapaımıyorum. telefon a tıkladığımda durduruldu diyerek atıyor. ne yapmam gerek. yardıncı olursanız sevinirim.

 66. Benim telefonum suya düştü hemen çıkardım herşey çalışıyor ama şarj olmuo ne yapabilirim acaba😐

 67. Wifi ye baglanmiyor İp alınamıyor diyor bazen bağlanıyor birşey şey denedim olmuyor

 68. Pişman oldum keşke almasaydım s7 edgeyi hemen hemen her dosyada hata veriyor ve ekran kararıyor verdiğim paraya yazık hiç memnun değilim

 69. selam. ben dün aldım samsung s7 edgeyi. çok güzel cihaz. lakin sesi az çıkıyor. bunun için ne yapabilirim???

 70. Telefonu safe modda açarak sorunun devam edip etmediğine bakın https://www.youtube.com/watch?v=9czS7KVB3MA

 71. Halil İbrahim kabak

  Kulaklığı takıyorum ama ses hala dışarı geliyor. Kulaklıktan ses gelmiyor

 72. S7edge kullanıyorum 1 ay oldu alalı daha. Kulakligindan sol tarafta hiç ses gelmiyor birden oldu. Başka kulaklık takıyorum s7 edgenin yine aynısı oluyor ne yapmam lazım

 73. Merhaba daha onceki telefonumda snap cekerken kulaklikta dinledigim muzigi vidyoya yansitabiliyordum fakat bu s7 de snap vidyolarima ses gitmiyor ancak kulaklik yok iken olabiliyor 😑😑

 74. merhaba s7 edge kulaklık ve sarjı oturmuyor cok hassas , sarjda iken telefon dokunmuyorum cebımde kulaklıkla muzık dınlıyemıyorum cıkıyor arastırdım sanırım bır tek bende bu sorun war servıse gondereyım mı pratık cozum var mı ??

 75. merhaba. yurtdisindan garantili samsung s7 edge aldim. telefonuvkullanjma actrdim. ve daha yaptigim ilk aramada ne karsi tarafin sesi geldi ne benim sesim gidiyor. vatsaptan sesli arama yapinca sıkınti yok. ama normal aramada ses gidip gelmiyo. bu sorunu nasil cozebilirim acaba.

 76. Merhaba s7 telefonumla az önce 50 dk uzunluğunda bir video çektim ,daha önce de selfie çubuğuyla sabitleyerek çekmiştim 20 dk yı geçen bir videoydu sesle alakalı hiçbir sıkıntı olmamıştı, bu arada selfie çubuğunun kablosu da telefona takılıydı her iki denemede de ama bu sefer ses full hışırtılı videoda konuşulan hiçbir şey anlaşılmıyor. Videonun türünü değiştirmeye ses parazitini ortadan kaldırmaya yarayan bazı uygulamalar indirdim videoyu o şekilde oynattım hem bilgisayarda hem de telefonda ama bir değişiklik olmadı napmam gerekir? Teşekkürler

 77. Telefonu alalı 1 ay oldu fakat şimdiden ağırlaştı klavye geç yazıyor uygulamala kasıyor dokunmatiğin bozulduğunu düşünüyorum

 78. Samsungs7edge dışarıya hiç ses gelmiyur müzik dinleyemiyurum hopurlerde konusamiyum acaba neden dır

 79. 5 gün önce S7 aldım 0 kapalı kutu. Cihazın şarjı çok çabuk tükeniyor. Maksimum 3-4 saat kullanabiliyorum. Lütfen bir yardımcı olun rica ediyorum🙁

  • Ayarlarda pil seceneklerinden hangi uygulamanin pili tükettigini gorebilirsiniz. Guncelleme yaptiysaniz fabrika ayarlarina geri donun. Aldiginiz guncellemeyi etkilemez. Ama dosyalariniz silinir.

 80. Samsung s7 de kulaklığı taktığımda tek kulaklıktan ses geliyor ve cızırtılı farklı kulaklıklarıda denedim. Neden acaba beni bi yönlendirimisiniz?

 81. Hayır tam baskı uygulanıyor hatta iyice bastirinca ses gelmiyor niçin.

 82. Telefonuma reset attim ama e posta istiyor giriyorum yanlis diyor neyapabilirim

  • bu işlemde telefon rehberi ve telefon hafizasindaki bilgiler komple sıfırlanmaktadir.

   öncelikle telefonun sim kart ve hafiza kartini cikartiniz .

   1- Telefonu Kapalı Konumuna Alin Power Tuşundan Kapatiniz.
   2- Telefonun Orta Tuşu Ve Power tuşuna Basili Tutun Yani ( Orta Tuş ve Acma Kapama Tuşuna Basili Tutun )
   3-Karşiniza android system recovery Ana Menüsü Acilacaktir. Bu Menüden Telefonun Ses + – Acma Kapa Tuşu İle ( wipe data / factory reset ) Üzerine Gelin ve Orta Tuşa Basin .
   4.Canfirm wipe of all user this can not be undone ve no-no secenekleri vs. gelecek orta sıralarda ( Yes–delete all user üzerine gelin ) ses +- acma kapama ile ondan sonra orta tuşa tekrardan basin ve bekleyin . bir işler yapacak 5-6 sn bişey ve daha sonra tekrardan android system recovery menüsüne gelecek .

   5-En üsteki reboot yazi üzerine gelip orta tuşa basin telefon kapanip acilacak ve acildiktan sonra ekranda bir müddet samsung yazisi yazacaktir 1-2 dk . daha sonra google hesabini etkinleştirmek istemiyorum diye onay işareti var en aşağida sağda o onay işaretinin üzerini dokumatikten tıklayin pasiv duruma geldikten sonra ileri deyip ve bekleyin 1-2 dk . ondan sonra telefonunuz fabrikasyon ayar ile acilacak ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

   not : egerki android system recovery menüsünden en son rebootu tıkladiktan sonra cihaz kapanip acildiktan sonra samsung yazisinda takılı kalirsa telefonunuzu power tuşundan yani kapa ac tuşundan kapatip acin ve 5 -maddeden devam edin .

 83. selam bana yardımcı olabiilecek varmı

 84. S7 edge cihazıma kulaklık taktığımda ..takıldı gibi bir ikon veya yazı çıkmıyor
  not.cihazımı yeni aldım

 85. merhaba zahmet olmassa s7 wifi sorunu yaşıyorum ..wifi ağları taranıyor… diyor ama hiç birşey çıkmıyor bir türlü yardımcı olursanız sevinirim ilgi alakanız için şimdiden teşekkür ederim

 86. S7 edge kullanıyorum. Mobil veri kapanmıyor fakat 4.5g simgesi kayboluyor. İnternete bağlanamıyorum. Düzelmesi için bazen telefonu kapatıp aciktan sonra tekrar bağlantı kuruluyor herzaman bu işlemi yapmam gerekiyor mu yoksa başka çözümü var mi acaba..

 87. S7 edge kullanıyorum. Mobil veri kendi kendine kapaniyor İnternete bağlanamıyorum. Düzelmesi için bazen telefonu kapatıp aciktan sonra tekrar bağlantı kuruluyor herzaman bu işlemi yapmam gerekiyor mu yoksa başka çözümü var mi acaba..

 88. aliosman yalçın

  Kardesim benim teledon s7 edge ve 3 5 uygulama indirdikten sonra mesela facebook ve messenger ve insgram ve whatsap bu dor dunu indirdikten sonra bir uyugulama indirmek isdedigimde yeterli hafiza yok diyor halbuki hafizasi 64 ne yapmam lazim bu sorunla bir ilgilen kardesim

 89. Hüseyin Gültepe

  Selamünaleyküm kardeşim 1 ay önce samsung s7 edge alanlardan biriyim allah’a şükür ben samsung tlf memnunum ama mobil veriyi açıyorum kendi kendine kapanıyor heee kapanıyor derken mobil veri açık 4.5g amlemi kayboluyor ve İnternete bağlanmıyor Vodafone aradım samsung aradım yok bi çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim allah’a emanet ol

  • Mücahit Gürbüz

   Aynı sorunu yaşıyorum berbat bir durum. Çözümü bilen varmı? Tşk.

  • Yurtdışından S7 aldım. Mobil veri açıkken whatsapptan foto gitmiyor saatlerce sürüyor. Mobil veriyi açsam da kapasam da hep açık görülüyor. Kapalı mekanlarda S4 telefonum aynı hatla çok iyi çekerken hattı S7 ye takınca çekmiyor.Samsung yetkili servis yurtdışı telefonu üzerine TR yazılımı yükleriz %50 ihtimalle yazılımlar çakışır ve telefonunuz susar, çöp olur dedi. Başka teknik servise götürdüm Amerika yazılımı yükleriz %1 ihtimalle susabilir dedi ama bu ihtimali göz ardı edemedim kaldı ki atıldığında düzeleceğinin garantisi yokmuş belki de donanımsal olabilirmiş. Aldığım yere gönderdim sözde flash atmış. Kendi ülkesinde çekiyor. Ama TÜrkiye’de çekmiyor. Operatör Türk Telekom. Bi çare bulabildiniz mi siz?

 90. Merhaba acil yardim edermisiniz sorunum 1. Telefonum şarjdayken hızlı şarj modundayken ekran kapalıyken durmadan uyarı veriyor hızlı şarj modunu kapatınca geçiyor 2. Sorunum arama yaptığımda ses sorunu her zaman oluyor bi normal oluyor bi çok uzaktan geliyor her zaman böyle not şehir merkezindeyim şebeke çekiyor

 91. Mücahit Gürbüz

  Selamünaleyküm kardeşim 1 ay önce samsung s7 edge alanlardan biriyim allah’a şükür ben samsung tlf memnunum ama mobil veriyi açıyorum kendi kendine kapanıyor heee kapanıyor derken mobil veri açık 4.5g amlemi kayboluyor ve İnternete bağlanmıyor Vodafone aradım samsung aradım yok bi çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim allah’a emanet ol

 92. İyi günler benim s7 edge ana menüsü pil ram ve el ✋ feneri gösteren işte o ana menüsünü nasil kapatabilirim tesekkurler

 93. benimde s7 dım var benim internetim olmasına ragmen hucresel verim çalişmiyor ne yapmalıyım

 94. Merhabalar s7 telefonumun galerisinde sorun yaşıyorum kamerayla çekilen fotoğraflar kaydediliyor fakat snap veya wptan gelen fotoğraflar galerime kaydolmuyor fabrika ayarlarına döndürdüm hiçbir işe yaramadı nedeni ne olabilir

 95. Merhaba s7 edge telefonuma sd 64 GB Kart taktırdım telefon sürekli kartı çıkart diyor ve sol üst köşeden kart simgesini yok edemedim telefonum kartı nasıl kabul etmelidir

 96. Telefonu alali 7-8 ay oldu ve suan kulaklikla muzik dinlerken hem hoparlorden hemde kulakliktan ses geliyp yardimci olur musunuz

 97. Merhaba, yorumları okudum ve bu ses problemi canımı sıkıyor çok var bu ses problemi olan güçlü bir şekilde haykırıyoruz hatta. Bu su telefonumda 3000 tl para vererek kredi çekerek alıyorum bunun için 12 ay boyunca para ödeyeceğim bu kadar pahalı bir telefonda bu kadar ufak hatalar nedir ya anlamıyorum. Telefonun sesi kendiliğinden gidiyor sonra kendi kendine düzeliyor. Haykırıyoruz bu ses problemi çok var bir çözüm lütfen. Ve nolur format atın demeyin her bir problemde format atacaksam ne anlamı var bu kadar para vermişim bazı özelliklerden mahrum mu kalayım o problem olmasın diye şunu kapatayım bunu kapatayım. Neden mahrum kalıyorum böyle bir saçmalıkmı var?

 98. Mrb ben s7 edge kullanıyorum tlfon yavaştı fabrika ayarlarını sıfırladım fakat tam 1 saat oldu hala açılmadı geri yükleniyor yazıyor nerde hata yaptım biri bana yardım etsin lütfen

 99. Galaxy s7 edge cihazımİn kulaklık kısa yolları ile alakalı bilgi alabilir miyim (bi sonraki parça- bir önceki parça- ileri/geri sar vs..)

 100. S7 edge kullanıyorum mobil veri kullanırken ayarlarda herhangi bir kısıtlama olmadıpı halde uygulamalardan bildirim alamıyorum ta ki açana kadar örneğin wpden mesaj gelmiyor faceden bildirimler gelmiyor wifi ağına bağlanır bağlanmaz hepsi birdrn geliyor

 101. Telefonum bloke oldu. Room yukledim duzeldi ancak agda kayitli degil hatasi vermeye basladi. Ağı bulup tıklayınca baglanamıyor tekrar deneyin diyor.
  Yardımcı olacak arkafas var mı?
  Tesekkur ederim.

 102. Merhabalar. S7 edge telefonum var. 3 aydır kullanıyorum. Son zamanlarda sık sık kapanıp açılıyor. Donmalar kasılmalar oluyor. Şarjdayken 3- dört kez açılıp kapanıyor kendi kendine. Bugün sabah kullanırken kapandı. Açılmak istedi Samsung yazısı çıktı yarım kaldı. Açılmadı. Sonra MAVİ led ışık yanık bir şekilde kaldı ve açılmadı. Bekledim tık yok. Ses azaltma ve güç tuşuna bastım. Yok. Home tuşuyla birlikte güç ve ses tuşlarına bastım tık yok. Telefonumda herkes gibi çok kıymetli veriler var. Ne yapmalıyım? Tşkler…

 103. güncelleme mağduru

  s7 edge var .. günceleme 7.0 dan sonra telefonum parmak izi çalışmıyor. şebeke full çektiği halde arayanlar bana ulaşamıyor. önceden hiç bir skntım yoken güncelleme sonrası telefonum iyi saçmaladı. kimlerde bu sorun var? yoksa sadece ben de mi sorun? ona göre servise vereceğim

 104. çook sağolun telefonumun derdini sizin sayenizde hallettim Allah razı olsun

 105. Merhaba ben samsung galaxy s7 egde kullanıyorum telefonu alali 3 hafta oldu ve telefon için gayet yüksek 3400 TL gibi bir fiyat ödedim hızlı şarj özelliği aktifkendi telefonu şarja takıyorum pasif hale geçiyor ne yapabilirim 3 haftalık telefonu servise vermek istemiyorum lütfen yardım edin

 106. Merhaba s7 edge telefon aldim daha 2 ay oldu daha telefonda konusurken karsi tarafa ses gitmiyor onun sesi bana kisik geliyor muzik dinlerken ses ilk zaman ki gibi degil cok az cikiyor. Verdigim 3300 liranin karsiligi bu mu simdi?

 107. Hocam kolay gelsin 2 gün önce android 7 ye yükselttim s7 telefonumu o günden beri kulaklıkla müzik dinlerken ses fazla ekolu gelmeye başladı nasıl düzeltebilirim. Tesekkurler

 108. emrahkasapoğlu

  meraba hocam.s7 de şarja takınca hiç ekrana dokunmadan birsürü alakasız pencere açılmasının sebebi nedir.(ses kaydedici – not defteri – rehbervs.) düzeltilebilirmi..şimdiden teşekkürler

  • Şarj aleti farklı voltaj gönderiyor olabilir. Farklı şarj aleti ile deneyin. Dokunmatik ekran sorunu da yaşıyor olabilirsiniz.

 109. Merhaba Bir hafta önce bir yazılım geldi yazılımdan sonra hiçbir Oyuna giremiyorum en basit şeylerde bile hata veriyor Herşeyde hata veriyor Daha doğrusu özellikle oyunlarda Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin veda cevaplarsanız sevinirim

  • Merhaba. Yazilim dediginiz guncelleme sanırım. Yazilim sonrasi fabrika ayarlarina almak bazi sorunlari cozebilir. ayrica hatayi da belirtin.

 110. Merhaba son yazılımdan Sonra bayağı sorunlar yaşıyorum bu telefondan daha önce Hiçbir sıkıntısı yoktur yaklaşık 11 ay oldu telefonu alalı telefonuna Son yazılıdan sonra oyunlarda hata veriyor hiçbir oynadığım Oyuna giremiyorum Hem ne yüklesem hata veriyor Facebook Ne bileyim işte Vesaire Vesaire Şimdiden teşekkürler

 111. Örnek veriyorum en basiti 101 İlizyon Okey gireceksin Oyun dondu yeniden başlatın diye bir pencere çıkıyor karşıma Bu arada sıfırladım telefonu fabrika ayarlarına da aldım Hiçbir şey değişmedi daha önce oynadığım büyük versiyonunu oyunlar vardı onları hele hele hiç giremiyorum Yani bazen internete girerken ufak tefek sıkıntılar yaşıyorum ama onları pek kayda almıyorum tek oyunlardan çok sıkıntı yaşıyorum

 112. S7 cihazım var sık sık nem algılandı hatası veriyor ve yarın telefonumu takas edeceğim ne yapmam gerekiyor lütfen acil yardım edin

 113. Meraba ben s7 kullanıyorum hattım avea ve faturaliya geçtim yarim saat sonra hattı kabul etmemeye başladı diğerlerini kabul ediyor ama ne yapicam

 114. S7 kullanıyorum.Son guncellemeden sonra uygulamalarim sürekli durduruluyor. Konusurken sebeke cektigi halde sesim karşı tarafa gitmiyor. Guncellemegi eski haline getirme şansımız var mı

 115. MERABA SAMSUNG S7 KULLANICISIYIMBİRİ ARADIĞI ZAMAN SES YOK VİDEO AÇMIYOR YOUTUBE VİDEO AÇTIĞIM ZAMAN: OYNATMA SIRASINDA BİR HATA OLUŞTU (OYNATMA KIMLİĞİ eQq6yxucuw75c5pr yazıyo yardımcı olurmusunuz

 116. S7 kullanıcısıyım son bir haftadır arama yaparken kulağıma yaklaştırınca sensör algılama yapmıyor ekran açık kalıyor yardım ederseniz sevinirim.

 117. Arkadaşlar, Sanırım Samsung, Apple ile rekabete girmiş ki alel acele S7 modelini piyasaya sürmüş. Eee haliyle mağdurlar ordusu. Sansung uzun vadede bunun zararını görecektir.

 118. volkan özkaya

  mart ayında yaptıgım guncelleme sonrası wifi devamlı durduruluyor ve optik okuma yı açınca makine donuyor eski yazılıma dönme sansım varmı …tskler

 119. 8 aydır s7 kullanmaktayım android 7 güncellemesinden sonra cihazın titreşimi çalışmıyor
  Test programlarıda dahil bi çok yol denedim iki kez fabrika ayarlarına döndüm hala çalışmıyor.

 120. Merhaba S7 kullaniyorum.ekranin sağ tarafina dokunduğumda algilamıyor.oyunlarda klavyede hep ayni sey oluyor.ekran koruyucu sebep olabilir mi boyle bir duruma? Ya da telefonla ilgili bi skntı mı?.Ne yapmam gerekir?Yardimci olursaniz sevinirim.

 121. iYİ ÇALIŞMALAR,
  S7 EDGE CİHAZIMI 1 YILDIR KULLANMAKTAYIM,
  ANA HOPARLÖR BAZEN DEVRE DIŞI KALIYOR, ORDAN ÇIKMASI GEREKEN SES ÖN KAMERANIN YANINDAKİ KONUŞMA HOPARLÖRÜNDEN GELIYOR ?
  KAPATIP AÇINCA DÜZELİYOR,SONRA TEKRAR SES GİDİYOR. SON GÜNCELLEME YAPILDI HALEN DÜZELMEDİ,FABRIKA AYARLARINA DÖNMEK SORUNU ÇÖZER Mİ ?
  ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 122. merhabalar s7edge kulaklıgı görmuyor farklı kulaklıklar denememe ragmen ses yok ne önerebilirsiniz teşekkürler

 123. Merhaba Samsung galaxy 7 kullanıyorum.
  Birisi beni aradıktan sonra ben telefonda arama yapıldı yeşil buton da 1 veya 2 cevapsız çağrınız var gözükmüyor.
  Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

 124. Hüseyin telimen_21_47@hotmai.com

  Bende galax s7 sahibiyim telefonu güncelledikten sonra androit hatası veriyor ve telefon kafayı yiyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

 125. arkadaslar bu s7 nin ahizesinde zirilti var son seste ve tik kisik iken bunun cozumu varmi yoksa genetikmi servise versim receiver degosmis ama ahize degismemis sizlerdede oluyomu

 126. Yurtdışından S7 aldım. Ailemdeki herkes aynı operatörde ve telefonları çekerken benimki onların çekiminin biraz azaldığı yerde hiç çekmiyor. Yani sinyal herkes kadar var gözüküyor fakat görüşme yapmak istediğimde arayamıyorum ve aranamıyorum. Telefon çekse bile mobil veri her zaman yok denecek kadar kötü. Whatsapptan mobil veri ile fotoğraf gönderemiyorum saatler sürüyor en iyi çeken yerde bile. Ayrıca mobil veri kapalıyken bile açıkmış gibi görünüyor. Sebebi nedir nasıl düzeltebilirim bilmiyorum. Yıllardır samsung un bir çok telefonunu severek kullandım. Bu sefer kendinden nefret ettirdi.

 127. SÜLEYMAN KOCAMAN

  wireles şifresi kayboluyor her seferinde şifre girmek zorunda kalıyorum
  sebebini bilen varmı
  yardımcı olursanız sevinirirm

  • Buradaki işlemi denediniz mi? “Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Ağ ayarları sıfırla” menüsünden ayarları sıfırlayın.

 128. merabalar samsun a7 cihazım kısa mesafeden yere düştü sarja taktım ekran gelmiyor ışık yanıyor sadece sorun neolabilir yardımcı olabilirmisiniz

  • Donanım soruna yapacak pek bir şeyiniz yok. Şunu bir deneyin, belki tepki verir. Telefon kapalı konumdayken Ses açma + ana menü tuşuna basılı tutarken Açma kapama tuşuna basın ve logonun gelmesini bekleyin.

 129. Dün akşam nasil yaptım bilmiyorum ama ayarlar da düzenleme yaparken bildirim kısıtlaması yaptım sanırım ve bildirim panelinde yuvarlağın içinde artı işareti var bu işaret geldiğinden beri watsapp dan mesaj geliyor ama ekran da bir mesajınız olabilir yazıyor ve ben watsapp a girdiğim zaman mesajlar 3 4 saniye sonra geliyor lütfen acil yardim edin.. MERCI

 130. valla yukardakilerin hiç biri yok bende cihazım s6 yazılımı 6.0.1 muhtesem hızlı ve stabil ve canlı arayüzüyle kullandıça keyif alıyorum özellikle özel modu çok sevdim. harika bana bozuluncaya kadar kullanmayı düşünüyorum tabiiki Allah nasip ederse saygılar arkadaşlar.

 131. S7 edge telefonumda ozel modu artk acamiyorum formt attim tekrar ayni oldu neden biyle oluyor bilgi werirseniz sevinirim

 132. Arkadaslar bu s7deki ahize ziriltisina hala care bulamadik servise 2 kere verdim receiveri degistirdi yazilimsalmi acaba bu sizlerdede varmi

 133. Samsung s7 galeriden kendi kendine resimleri siliyor nedendir acaba

 134. 6 aydır kullanıyorum çoğu zaman millet telefonun niye kapalı diyor ama ben hiç teli kapatmıyorum ulaşım sıkıntı si yaşıyorum bazen iki-üç saat ulaşamadıkları oluyor nasıl bi çözüm bulabilirim

 135. herkese sselam bn telefonu havuza soktum telefonda hiç bi sıkıntı yok ama şarja taktığımda nem algılıyor ve çözemedm bir türlü sorunu ne öneririsiniz

 136. Selamlar…s7 edge ile mobil verideyken whatsapptan foto yollamaya calistigimda whatsapp resmen cöküyor mesajlar gelmeye devam ediyor ama ben mesaj yollayamiyorum saat isareti cikiyor oylece kaliyir mesajlar gitmiyor…yine mobil verideyken facebook uygulamasi yeni haberleri yuklemiyor.wifide en son nasil ciktiysam tekrar wifi baglanana kadar uygulamayi her acisimda hep ayni haberler yukleniyor yenileri yuklenmiyor…wifide hic bi sikinti yok ama mobil veride bunlar oluyor… neden olabilir.ne yapmam gerekir…

  • Uygulamalar listesinden sorun yaşadığınız uygulamanın detayına girin ve depolama seçeneğinden temizlik yapın.

   TELEFON KAPALI KONUMDAYKEN

   Ana menü tuşu ve ses açma tuşlarına ve güç tuşuna basılı tutun.
   Ekran da logo gözüktüğünde güç tuşunu bırakın ama ana menü ve ses açma butonlarını bırakmayın.
   Android logosu geldiğinde ise her iki tuşuda bırakın
   30 ila 60 sn içinde menü açılacaktır.
   Ses tuşları ile ‘önbellek bölümünü sil’ yani ‘wipe cache partition seçimini yapın.
   Onaylamak için güç tuşunu kullanın.
   İşlem tamamlandığında şimdi yeniden başlatı seçin ve telefon yeniden başlayacaktır.

   Fabrika ayarlarına almayı deneyin.

   Diğer türlü sorun servis sağlayıcınızdan kaynaklanıyordur.

 137. samsung s7 edge telefon aldım hong kong dan yurt dısından 6 tane altısının da normal aramada ses karsıya gıtmıyor ve karsıdan gelmıyor tlf 2 gun once aldım wtsapdan ses gıdıp gelıyor sıkıntı yok ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz tskler

 138. Merhaba yaklaşık bir ay oldu s7 edge kullanıyorum bugün itibari ile telefonumun sağ tarafında boydan boya pembemsi bir çizgi oluştu neden kaynaklanıyor olabilir ve ne yapmaliyim

 139. Merhaba,
  S 7 kullanıyorum. son güncellemeyi 3-4 gün önce yaptım. whatsaptan mesaj yazıp gönderdikten sonra whatsap ekranında iken desenli güvenlik kilidini kapattıktan sonra desenli kilidi tekrar açmak istediğimde desen gelmiyor. Cihazı tekrar başlatarak sorunu giderebiliyorum. Konu hakkında ne yapmalıyım?
  iyi günler.

 140. Ömür Çetinkaya

  Merhaba s7 edge telefonumu şarj ederken ekran ara ara yanıp sönüyor bu normal mi yoksa sıkıntımı var yardımcı olursanız sevinirim

 141. merhaba. yurtdisindan samsung s7 edge aldim. telefonuvkullanjma actrdim. ve daha yaptigim ilk aramada ne karsi tarafin sesi geldi ne benim sesim gidiyor. vatsaptan sesli arama yapinca sıkınti yok. ama normal aramada ses gidip gelmiyo. bu sorunu nasil cozebilirim acaba çözebilen var mı

 142. merhaba. yurtdisindan samsung s7 aldim. telefonuvkullanjma actrdim. ve daha yaptigim ilk aramada ne karsi tarafin sesi geldi ne benim sesim gidiyor. vatsaptan sesli arama yapinca sıkınti yok. ama normal aramada ses gidip gelmiyo. bu sorunu nasil cozebilirim acab

 143. Yurt disindan getirdigim s7edge telefonum bazifotograflari cektikten sonra dosya bozuk hatasi veriyor. Hafiza karti vs yok telefonumda acaba virusmudur nasil temizlerim. Eski lg g2 telefonundada bu sorun olmustu.yeni cektigim resimlerden birini kesin bozuyor acik yardim.

 144. Merhaba daha önceki telefonum galaxsy s5 ti simdi s7 edge daha önce kulaklikla muzik dinlerken video çektiğimde müzik sesi videoda oluyordu ama bu telefonda olmuyor nedrn ?,

 145. s7 aldım almaz olaydım aldığımdan beri pil problemi var telefonu full şarj yapıyorum şarjdan çektinden hemen sonra %97 e düşüyor sonrada hızlı tükeniyor bu arada hiç kurcalamıyorum bir aylık telefonu servise verdim serviste pili değiştirmişler şimdi yine aynı telefon şarjdan çekiyorum yine düşüyor hemen 🙁

 146. Merhaba samsung S7 kullanıcısıyım yaklaşık 2 ay önce gelen güncelleme ile telefonumda ses ile ilgili sorun yaşamaya başladım. Youtubeden veya internetten veya telefonda yüklü herhangi bir videoyu oynatmaya çalıştığımda ilk birkaç saniye ses var daha sonra ses kesiliyor. Aynı şekilde telefonum dışarıdan gelen aramalarda aynısını yapıyor. Bu problemi ara ara yaşıyorum bazen normal şekilde çalışırken bazen bu ses problemleriyle karşılaşıyorum. Bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. bu konu ile ilgili çözümü olan yada bir fikri olan varsa paylaşabilirse çok memnun olacağım.

 147. Merhaba,konusurken ses kesilme problemi bende de var,karsi tarafi cok net duyuyorum fakat onlar beni duyamiyor,baska telefondan tekrar ariyorum.samsungdan sogudum,telefonu duvara vurasim geliyor:))cozum bulan varmi acaba??

 148. benim aldıgım telefon samsung galaxy 7 edge bu telefonda instagram dahil hiçbir sosyall medyada video açamıyorum neden olabilir

 149. Merhaba Samsung S7 Edge telefonum var görüntülü arama yaptığımda ekranımın tümün de kendimi görüyorum telefon çalarken ve karşı tarafa normal arama gibi görünüyor cevaplama yaptığında karşı taraf normal aramaya düşüyor. Bu giderilebilir bir sorun mu ?

 150. Yurtdışından (İran’dan) S7 aldım. Geldiği günden beri bazı konuşmalarımda parazit sesi geliyor ve konuşamadığım için kapatıp tekrar aramam gerekiyor. S4 ile mükemmel çeken evimde S7 çekmiyor, kimse bana ulaşamıyor. En iyi çeken yerde whatsapptan fotoğraf göndermem 5 saat sürüyor. (5 saat abartı değil gerçekten öyle sürüyor.) Mobil veriyi kapattığım zaman internet hala kullanılabilir oluyor. Kapalıyken 4G yerine H+ gözüküyor. Asla kapanmıyor. Herkesın hızlı bir şekilde internet kullandığı yerlerde ben hiç kullanamıyorum. Şebeke sinyalleri en üst seviyede bile olsa internet çekmeyebiliyor. Aynı hattı S4 te denedim, bu sıkıntıların hiç biri olmuyor. Samsung yetkili servise götürdüğümde yazılım atmadan donanımına bakmıyoruz, yazılım olarak Türk yazılımı atacağız ve mevcut yazılımla çakışırsa telefonunuz susar çöp olur, bunu göze alarak verin dedier. İran’a geri yolladım 1 ay kendi hattıyla kullanmış adam hiç bir sorun yok. Hattı değiştirdim yine S4 te sorun olmuyor, S7 de hep sıkıntı var. Ne yapmalıyım bilmiyorum:(

 151. Merhaba,

  Ben S7 eşim S7 edge kullanıyor. S7 edge de yazılım güncellemesi yaptıktan sonra eşimin söylemine göre hafıza kartı şireli uyarısı alıyor ve hafıza kartına erişilemiyor. Kartı macintosh bilgisayarımın kart okuyucusuna taktım içindekiler gözüküyor fakat açmaya çalıştığımda ne fotoğraflar ne videolar açılmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim.

 152. S7 edge var bende telefonum tuş kilidin de ve hiç bir uygulama açık da değil uyutulmuş da hatta ama veri kullanımı baya gitti 10 dakka da kendi kenine 65 mb internet gitti ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz?Android sürümü 7.0

 153. merhaba samsung s7 dim var telefonda aramaları kaydediyor fakat bilgisayara bağladığım da onları göremiyorum nasıl bulabilirm ve onları bir arkadaşıma göndermek istiyorum nasıl yapabilirim acil cevap verirseniz sevinirim

 154. verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

 155. Merhaba Samsung S7 telefonumun şarjı tamamen bitti. Orjinal şarjı ile bağladığım da şarj almıyor. Ekranda sadece bil işareti çıkıyor. Oda bir süre sonra ekran yine tamamen kararıyor ve bir süre sonra tekrar geri geliyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 156. Merhaba wifi ağına bağlı durumda iken telefonu bıraktıktan belli bir zaman sonra wifi ağı ile bağlantıyı kesiyor telfonu elime alınca birkaç saniye sonra tekrar bağlantı kuruyor neden yapiyor bunu acaba bir ayarlama durumu var mi ? Teşekkürler.

 157. selam bende s7 kullanıyorum.sorunum telefonda oynadığım okey oyununun ekranın arkasında çok silik bir gölgesi kaldı bir türlü geçmiyor yardım ederseniz sevinirim

 158. 10 ay önce samsung s7 telefon aldım. Telefonun hem çabuk şarjı bitiyor hem de internete girdiğimde çok ısınıyor ne yapmalıyım.Daha önce 1,5 gün giden şarj şimdi 12 saat gitmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim

 159. Bilgim dahilinde yazılım güncellendi %20 ‘de iptal ettim bildirim panelinde başarısız diye bi yazı var bi türlü gitmiyor silemiyorum rica etsem anlayanlar yardımcı olsun

 160. Yazılım güncellemeyi durdurdum %22de bildirim panelinde başarısız diye bi yazı var bi türlü silemedim nasl siebiirim

 161. En son güncelleme yaptıktan sonra el serbest mikrofon kullanamıyorum fabrika ayarlarına bile geri döndüm çözemedim eller serbest Ken karşımdaki kişi beni duymuyor normal konuşursam duyuyor ne yapmam lazım

 162. Merhaba kulaklığı taktığım zaman kulaklık takılı diye bir bildirim gelmiyor ama kulaklıktan ses geliyor ne yapmam lazım

 163. Merhabalar, samsung galaxy s7 telefonumu titreşim moduna aldığımda titreşimi çalışmıyor.Ne yapmam lazım.Şimdiden teşekkür ederim.

 164. Merhabalar ben s7 kullanıyorum ve telefonum 6.0 surumubda ama 7.0 surumu A5 e bile geldi hatta ve hatta benim arkadasimda da s7 var ve surumü 7.0 ama benimki 6.0 manuel guncellemeye basiyorum fakat cihaziniz bilinmeyen bir yolla degistirildi lutfen smart swich i kullanarak deneyiniz diyor acil yardim

 165. mbr s7 edge aldim arkadaslar veri baglantisi acik kapattigim halde yenede bildiri panelinde veri bağlantısi yani ( h harfi ve ya 3 g 4.5 duruyo surun nedir bilen varsa lutfen yardimci olun simdiden teşekürler

 166. Merhaba samsung galaxy s7 kullanıyorum wi-fi baglantisindan hic memnun değilim çok boktan sürekli bağlantıyı kesiyor aciyor note 2 var s7 den daha iyi hic bağlantı kesilmiyor aldığıma pişmanım çok

 167. Mesncir da emacan a tikladim butun uygulamalar degisti

 168. Mesncir da emacan a tikladim butun uygulamalar degisti e s 7 edge

 169. sefa demirtopuz

  Merhaba
  Merhaba samsung galaxy s7 kullanıyorum çok memnunum tek bir sorun haricinde.
  Yurtdışına 3 çıkışımda aynı şey başıma geldi.. uçak ya da gemi yoluyla yurtdışı sınırlarına girdiğim an telefon dsürekil restart yapıyor. Telefon max 1 dk açık kalabiliyor restart yapmaktan pili ısınıyor ve tükenip kapanıyor.
  İlkinde böyle bir şey beklemediğim için yolumu izimi adresimi bilmeyince baya bocalamış saatler kaybetmiştim.
  Samsung yetkili servise götürdüm bilemediler turkcele gittim hat
  ile mi ilgili diye değilmiş.
  Ne yapmam gerek kim bilir? Yazılım güncelleme ile olmadı ama fab ayarları işe yarar mı?

 170. custom binary blocked by FAB lock
  Telefonumu kapatım geri acarken edge ekranı gelınce sol ust kosede bu yazı cıktı telefonum acılmıyor acil yardım iştiyom bu arada telefonum kaçak teefonu sıfırlayamaıyorum ve fabrika ayarlarına döndürdumde i meil silinecek bana yardımcı olabılırmısınız

  • Bu cihaz için bu şekilde destek alamazsınız. Biraz anlıyorsunuz nasıl yapılır videolar var Youtube üzerinde. Yeni ROM indirip baştan kuracaksınız. IMEI hakkında bilgi bulamadım. İşini bilen bir telefoncu bakın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir