Samsung NewYork’ta Kültür Durağı ve Mükemmellik Merkezi Açtı

Kültür Durağı, Dijital Oyun Alanı ve Pazarlama Mükemmellik Merkezi ile

Samsung 837, New York’ta Kapılarını Açtı

ABD, 8 Mart 2016 – Samsung Electronics kültür durağı, dijital oyun alanı ve pazarlama mükemmellik merkezi ile türünün ilk örneği olan Samsung 837’yi (@837nyc), New York şehrindeki Meatpacking Bölgesinin merkezinde açtı.

Halka açık olan ve çok sayıda enstalasyon ve deneyim alanı ile donatılan bu yaşayan laboratuar ve dijital oyun alanı üç katlı alan üzerine kurulu. Eşsiz dijital ekranıyla, performanslar, özel etkinlikler için oditoryum oturma düzeninin bulunduğu Samsung 837, içerik deneyimlerinin sunulduğu bir Galeri’ye ve bir yayın stüdyosuna da sahip. Samsung’un yaratıcılığının bir dışa vurumu olan bu teknoloji harikası bina, pazarlama mükemmellik merkezi, yönetici brifing merkezi ve Samsung kullanıcılarına birebir hizmet sunacak şekilde tasarlanan yeni bir müşteri destek merkezini bir araya getiriyor.

Samsung 837, özel etkinlikler sayesinde Samsung teknolojisini, imzası niteliğindeki hizmetlerini ve kültürünü deneyimlemeleri için de ziyaretçilere bir fırsat sunuyor. Samsung, Meatpacking bölgesindeki Whitney Museum of American Art gibi komşularıyla olduğu kadar sanatçılar, bilim adamları, fikir liderleri ve cazip programlar oluşturmak için çağdaş kültüre yön veren farklı kişilerle de ortaklıklar kuruyor. Bu bina, toplum için, önemli amaçların desteklendiği bir merkez işlevi de görecek.

Samsung Electronics Amerika Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Zach Overton; “Samsung olarak inovasyon alanında kendimizi kanıtladığımız bir geçmişe sahibiz ve Samsung 837 ile geleceğin amiral gemisini inşa ediyoruz. Geleneksel mağaza deneyimini yeniden tasarladığımız 837; sanat, müzik, eğlence, spor, sağlık, yemek, teknoloji ve moda gibi insanların tutkularına hitap eden ve tamamen teknoloji ile güçlendirilip zenginleştirilmiş programların yer aldığı, herkesi içine çeken bir kültür merkezi.” dedi.

Samsung 837: Deneysel Oyun Alanı

Aktif ve pasif deneyimler arasındaki sınırları silikleştiren Samsung 837; ödül törenleri, ulusal spor karşılaşmaları, dünya çapındaki konser turları gibi popüler kültürü ve önemli kültürel anları yansıtacak şekilde sürekli değişen, teknoloji tarafından desteklenen, dinamik ve sürükleyici programlar sunuyor.

Samsung 837, Müşteri Hizmetleri, Ekran ve Ana Ekran, Galeri, Sanal Gerçeklik Tüneli, Stüdyo, Mutfak, Oyun Odası, Oturma Odası, Kafe olmak üzere interaktif imkanlar sunan benzersiz mekanlar ve sürekli programlar için adeta bir liman olacak.

B2B dünyası için hazırlanmış ve özelleştirilmiş deneyimler sunacak şekilde tasarlanan Samsung 837 yönetici brifing merkezi ise işletmelerin kendi müşterileriyle yaşadıkları sorunları çözmek için müşterilere en yeni teknolojileri ve yenilikleri sunacak.

Samsung 837 personelin kullanacağı gardıroplardan, kafe menüsünün hazırlanmasına ve sanatçı işbirliklerine uzanan yerel ortaklıklar sayesinde, başarıyı sadece iş yapmak olarak değil, semtlerden şehirlere kadar tüm ülke genelinde iyi şeyler yapmak olarak tanımlama amacını da yansıtacak.

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyoruz. TV, akıllı telefon, giyilebilir cihaz, tablet, dijital fotoğraf makinesi, video kamera, yazıcı, tıbbi cihaz, ağ sistemleri, yarı iletkenler ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyoruz. SmartThings açık platformu, geniş akıllı cihaz seçeneklerimiz ve proaktif sektör işbirlikleri yoluyla “Nesnelerin İnterneti”ne yön veriyoruz. Yıllık

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x