Samsung S3 Getir GALAXY S5 için 500 TL indirim kazan

Samsung’un kendi sitesinden ve Twitter adresinden duyurduğu kampanya ilanı. Çok cazip gelmedi gözüme, uyarılarda geri alım işini Samsung değil bayiler yapmaktadır, eğer cihaz kzometik olarak iyi ise 500 TL verilir ya da daha düşük bir rakam verilir yazıyor.

İlan metni ise aşağıdaki gibi.

ESKİSİNİ GETİRENE YENİSİ İNDİRİMLE

Eski Galaxy S3’ünüzü getirin 500 TL’ye varan bir fiyata geri alıyor, sizi yepyeni bir Galaxy S5 sahibi yapıyoruz.

Samsung-Galaxy-S5-colours

 

*Kozmetik ve fonksiyonel hataları bulunmayan bir Galaxy S3’ün geri alınıp, yeni bir Galaxy S5 satışı için örnek fiyattır. Reel eski ürün fiyatı, hizmeti veren tüzel kişi tarafından belirlenerek ürünün teknik kontroller sonrasında mağaza yetkililerinden öğrenilebilir. Samsung eski telefon olarak Galaxy S3 getirildiğinde kampanya dahilinde ilave destek vermektedir.

KATILIM KOŞULLARI

*Galaxy S3’te 500 TL geri alım tutarı, kozmetik ve fonksiyonel kusurları bulunmayan durumdaki bir ürün için verilmiş ve Samsung desteğini içeren örnek fiyattır. Reel eski ürün fiyatı ve Galaxy S3 dışındaki ürünler için geri alım tutarı, hizmeti veren tüzel kişi tarafından belirlenerek, ürünün teknik kontrolleri sonrasında mağaza yetkililerinden öğrenilebilir. Samsung’un eski telefon olarak Galaxy S3 getirildiğinde kampanya dahilinde verdiği ilave destek stoklarla sınırlıdır ve Samsung ilave destek uygulamasını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.
  1. Kampanya kapsamında geçerli kabul edilen tüm eski ürün marka, model ve güncel fiyatlar hizmet sağlayıcı tarafından belirlenir.
  2. Eski ürünün iade alınması için mağaza yetkilisi tarafından sağlanacak hizmet sağlayıcı muvaffakatname formunun imzalanması gerekir.18 yaşını doldurmuş kişiler kampanyadan yararlanabilir.
  3. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  4. Aynı anda 3 adet eski ürün iadesi yapılabilir.Ancak Samsung ilave desteği sadece 1 adet eski ürün için geçerlidir.
  5. Geri alınan ürün için sağlanacak tutar, aynı mağazadan satın alınacak yeni Galaxy S5 modelinde kullanılabilir, para iadesi yapılmaz.
  6. Belirtilen hizmet kampanyaya katılan Samsung bayilerinde geçerli olup, Samsung’la bağlantısı olmayan tüzel kişiler tarafından sağlanmaktadır.Detaylı bilgi Samsung bayisinden elde edilebilir.Tüm sorumluluk hizmeti veren tüzel kişilere aittir.Samsung’un tüketiciler tarafından getirilen ürünlerde ve/veya sağlanacak indirim tutarının belirlenmesinde hiçbir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

GALAXY S5 KAMPANYA SAYFASINA VE GEÇERLİ MAĞAZALARA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x