Samsung Türkiye Galaxy Note 7 Değişim Programını Güncelledi

Samsung Electronics Türkiye Galaxy Note 7 Değişim Programını 18 Ekim’den İtibaren Geçerli Olmak Üzere Güncellemiştir

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) bilgisi dahilinde hazırlanan programın 18 Ekim-11 Kasım tarihleri arasında geçerli olacağı ifade edilen açıklamada, kullanıcılardan eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note7 cihazlarını kapatmaları ve değişim programına katılmaları talep edildi.

Son güncelleme bilgisi 14 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşti.

Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note 7 Değişim Programını eski ve yeni seri tüm Galaxy Note 7 ürünlerini kapsayacak şekilde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dâhilinde güncellemiştir.

Samsung Electronics Türkiye olarak kullanıcılarımızın güvenliği birincil önceliğimiz olduğu için; tüm Galaxy Note 7 ürünü kullanıcılarımızdan cihazlarını kapatmalarını ve güncellenmiş Galaxy Note 7 Değişim Programı’na katılmalarını önemle talep ediyoruz.

Galaxy Note 7 Değişim Programı

Galaxy Note 7 Değişim Programı çerçevesinde Galaxy Note 7 kullanıcılarımızın seçenekleri aşağıda belirtildiği gibidir. Güncellenmiş Galaxy Note 7 Değişim Programı 18 Ekim 2016 tarihinde başlayıp 11 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Eğer daha önceden Galaxy Note7 Değişim Programına katılıp telefonunuzu Samsung Servis Merkezine bıraktıysanız, bu Servis Merkezine gidip yukarıda belirtilen seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Galaxy Note7 kampanyası dâhilinde verilen Samsung Gear VR ürününü kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu ürün siz değerli kullanıcılarımıza yaşattığımız zorluklara gösterdiğiniz anlayışa teşekkür etmek için değişim programı kapsamından çıkartılmıştır.

 

Konu hakkında buradaki bağlantıyı sürekli takip etmenizi öneririz.

SAMSUNG NOTE 7 DEĞİŞİM PROGRAMI DUYURUSU

 

Hakkında PetaBayt

Petabayt teknoloji haberleri. Bizi sosyal medyada takip edin.

Yorum

  1. Samsung baktı kimse getirmiyor ben dedi böyle zorlayayım. Gerçi belli de olmaz sadece Türkiye ye özeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.