Samsung’dan Düşük Fiyatlı Telefonlar Geliyor

İnsanlar artık daha güzel çekim yapmak için fotoğraf makinelerine çok fazla para harcamak istemiyorlar. Bu yüzden iyi kameralı cep telefonlarına büyük bir talep oluşmaya başladı. Bu nedenle Samsung, çift kamera özelliğini düşük fiyatlı olması için orta sınıf telefonlara uyarlamak için harekete geçti. Firmanın yeni telefonları çift kameralar sayesinde daha kaliteli bir çekim yapmamızı sağlayacak. Yeni telefonun özellikleri daha geniş bir donanımıyla birlikte geliyor.

2017  yılında telefon markaları arasında çift kamera özelliğiyle büyük rekabet başlamıştı. Işığı yetersiz ortamlarda ve odaklama konusunda ileri düzey performans gösteren çift kameraları sistemler, firmaların en üst modelleri amiral gemisi serilerinde çift kamera özelliği yer alıyordu. Şimdi ise Samsung’un orta sınıf ve giriş seviyesindeki telefonlara odaklama ve düşük ışık çekimi gibi özellikler geliyor. Samsung, ISOCELL ile çift kamera özelliğini sunmaya başlıyor.

(Bokeh moduyla çekilmiş bir fotoğraf)

Kameralarda düşük ışıkta yüksek renk doğruluğuna sahip olan popüler özellik Samsung’un yeni telefonlarında bulunacak. Yeni devre sistemi ve yeni yazılımlara sahip olacak. Samsung ISOCELL dual sensörler için çalışmalarını tamamladı. Orta seviye cihazlarda çift kamera sunumuyla, Samsung rakiplerine epey bir fark atacak gibi gözüküyor. İlk açıklamaya göre ana kamerası 13 MP, ön kamerası ise 5 MP  olarak tasarlanmış. Ayrıca kamerada görüntü aygılayıcı sensör olacak.

Artık Samsung telefonları çift kameralı ve uygun fiyatlı olarak muhtemelen her yerde görebiliriz.

guest

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eren
Eren

Kesinlikle alacağım.

Aylin
Aylin

Sabırsızlıkla bekliyorum hemen gelsin.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x