Sony Xperia Z5 Premium Yanma Kesme ve Bükme Testleri Yapıldı

Akıllı telefona işkence yapmak akıllıca mı?

Vloggerlar bunu hit karşılığı sizin için yapıyorlar ve zorlu işkenceler sonrası telefonun limitlerini öğrenmek izleyiciler için iyi bir fikir veriyor.

Xperia Z5 Premium sağlamlık testleri

Son işkence testimiz premium ismi ile anılan bir cihaz. Dünyanın ilk 4K çözünürlüklü ekranına sahip bir amiral gemisi; Sony Xperia Z5 Premium

Youtuber JerryRigEverything tarafından hunharca katledilen bu şık cihaz çizme testi, yanık testi ve bükme testlerine giriyor.

İşte Xperia 5 Premium Yakma Testi

Bizim notlarımız

Kamera lensinin koruması plastikten yapılmış ve Premium adı verilen telefona hiç yakışmamış. Falçata ile işiniz olmasa bile cebinizde bu korumanın rahatlıkla çizilebilir olduğunu söylemeliyiz.

Telefonun cam yüzeyi ise falçata ile bile çizilmiyor. Fakat kenar çerçeveleri ise biraz daha narin. Anahtar darbesi ile de deforme olabiliyorlar.

Bükme testinde ise sonuç parçalanmış bir telefon ama genel olarak sağlam bir yapısı var gibi. Sadece tuş ve giriş kısımları sebebi ile zayıf noktalara sahip. Arka cebinizde taşırken dikkatli olmalısınız.

Xperia Z5 Premium

Yanma testinde ise sonuç malum. Çakmakla telefonunuzu yakmaya çalışmayın.

Bu arada Sony Xperia Z5 Premium hakkında diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Daha fazla içerik için otomatik aramaya göz atın.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x