TeknoSA 15’inci yıla özel ‘Harcadıkça Kazan’ kampanyası

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA, 15’inci yıla özel kampanyalarla yeni yıl için alışverişi daha cazip kılacak. Hazırlanan reklam serisinde, 15 yıldır teknoloji hızla değişirken bazı alışkanlıkların ve teknolojinin adresinin değişmediğini vurgulayan TeknoSA, “Harcadıkça Kazan” kampanyasıyla da tüketicilere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

thumbnail_logoTürkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA, kuruluşunun 15’inci yılına özel kampanyalar hazırladı. ‘Teknoloji değişti, bazı şeyler hiç değişmedi’ sloganıyla başlayan kampanya, tüketicilere benzersiz avantajlar sunacak. Kurulduğu 2000 yılından bu yana Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicileri son teknolojilerle buluşturan TeknoSA, tüm mağazalarında ve teknosa.com’da geçerli olacak ‘Harcadıkça Kazan’ kampanyasıyla TV’den elektrik süpürgesine, yazıcıdan tablete kadar farklı ürünlerde büyük indirimler sağlıyor.
TeknoSA, 15’inci yıl kampanyasıyla teknoloji değişirken bazı alışkanlıkların ve teknolojinin adresinin hiç değişmediğini vurguluyor. Serinin ilk filminde bir annenin çocuğunu merak etme huyunun değişmediğine ama çocuğuna ulaşma yöntemlerinin teknolojiyle nasıl geliştiğine dikkat çekiliyor. Diğer bir filmde Türkiye’de futbol maçı heyecanının hiç değişmediği, ama maçı seyrettiğimiz televizyonların nasıl değiştiği ön plana çıkarılıyor.

Teknosa ‘Harcadıkça Kazan’ kampanyası

Yeni yıla yeni teknolojilerle girmek ve yılbaşı alışverişlerini benzersiz avantajlarla yapmak isteyenler için 11 Aralık tarihinden itibaren başlayacak TeknoSA 15’inci yıl kampanyaları, farklılaşarak ay sonuna kadar devam edecek.
TeknoSA’nın 11-14 Aralık tarihleri arasında geçerli, 15’inci yıla özel ‘Harcadıkça Kazan’ kampanyasında 499 TL ve üzeri alışveriş yapanları özel ürünlerde yüzde 60 ile 75 oranında indirimler bekliyor.
499 TL ve üzeri alışverişlerinizde Arzum AR661 Raja Ceramic Tabanlı ütü sadece 19 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Arzum AR3002 Çaycı çay robotu ve HP 1510 yazıcı sadece 49 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Fakir Darky 1600W 2in 1 Dik elektrikli süpürge sadece 99 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Lenovo A730 3G Tablet + JBL Kulaklık, Samsonite Kılıf ve Vestel 22VF3025 LED TV ise sadece 249 TL’den satışa sunulacak.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x