TikTok, Dünya Genelindeki 18 Bölgede Google Play 2018 En İyi Uygulama Ödülünü Kazandı

TikTok, Google Play’in “en eğlenceli” kategorisinde 2018 yılının en iyi uygulamalarından biri seçildi

Bölgeler arasında Avustralya, Brezilya, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, Hindistan, MENA (Mısır, Ürdün, Lübnan, Fas, Tunus, Cezayir, İran, Yemen, Suriye, Irak, Suudi Arabistan, Katar, Umman, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Bahreyn ve Libya), Meksika, Rusya, Türkiye ve ABD yer alıyor.

Önde gelen kısa video platformu TikTok,dünya genelinde 18 bölgede aldığı “en eğlenceli” kategorisindeki ödüllerle Google Play’in en iyi uygulamalarından biri seçildi.

Yılın en iyi ve en popüler uygulamalarına verilen “2018 Google Play En İyiler” ödülüne layık görülen TikTok; doğrudan akıllı telefondan kısa video oluşturma ve paylaşmaya yönelik kullanımı kolay araçları, interaktif özellikleri ve akıllı keşfetme sistemiyle Avustralya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Japonya, Kore, MENA, Meksika, Rusya, Tayvan, Tayland, Türkiye, İngiltere ve ABD’de ödül kazanarak dünya genelinde bilinirliğini en üst noktaya taşıdı.

Sensor Tower’dan alınan verilere göre Ekim ayında hem Apple hem de Android uygulama mağazalarında ABD’de en çok indirilen uygulama olan TikTok,2018’de hızlı büyüme ve önemli dönüm noktaları gerçekleştirdi.

TikTok, kullanıcıları yerel kültürler ve trendlerle ilgili içerik oluşturma ve paylaşma konusunda teşvik eden başarılı lokalizasyon stratejisiyle hali hazırda 75 dilde ve 150’den fazla pazarda yer alıyor.

TikTok uygulamasını iOS veya Google Play üzerinden indirin.

Google, 2018 En İyiler:

Bu uygulamalar “zaman öldürmek” için değil, aksine zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için. Sizi güldürecek, yaratıcı yanınızı ortaya çıkaracak ya da yolda güzel vakit geçirmenizi sağlayacak.

TikTok Hakkında

TikTok bir mobil kısa video uygulamasıdır. TikTok, doğrudan cep telefonu üzerinden birbirinden farklı, yaratıcı ve ilginç anların dünya çapında paylaşılmasına olanak sağlar. TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesi için fırsatlar sunar. Los Angeles, California merkez olmak üzere; Londra, Tokyo, Seul, Şanghay, Pekin, Singapur, Jakarta, Mumbai ve Moskova gibi şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. 2018’in başlarında, TikTok dünyanın en çok indirilen uygulamalarından biri haline gelmiştir. TikTok, iOS ve Anroid üzerinden dünyanın her yerinde kullanılabilir.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x