Tiny Troopers 2: Special Ops Android’e Geldi Ücretsiz İndirin

Tiny Troopers’ın ilk oyununu oynarken saatler geçirdim. Oyunun 2. serisi çıktı ve yine saatlerimi bu oyuna harcayacağım. Popüler oyun geliştiricisi Chilingo tarafından yayınlanan oyun Tiny Troopers 2: Special Ops adıyla yayında.

tiny-troopers-2-840x553

Aceleyle oyunu indirmeden önce size biraz oyundan bahsedelim. Tiny Troopers 2: Special Ops oyununda bir dizi askeri kontrol ederek görevleri tamamlıyorsunuz. Oyuncuları yönlendirmek oldukça kolay. Ekranda gitmek istediğiniz yöne doğru ilerliyorsunuz ve saldırı içinde aynı şekilde düşmanı ekran üzerinden herhangi bir noktadan işaretleyip devam ediyorsunuz.

Ek silahları oyun içinde yan menüden düşmana sürükle bırak hareketi ile saldırabilirsiniz. Oldukça basit RPG oyunu olarak tanımlanabilir. Seviye atlama ve deneyim yükseltme bu oyunda da var. Üniformaları ve silahları geliştirebiliyorsunuz.

tiny-troopers-2-humvee

Tiny Troopers 2: Special Ops oldukça heyecan verici ve ücretsiz bir oyun. Ayrıca oyun içi satın alma ihtiyacınız da çok fazla olmayacak. Dilerseniz hiç nakit harcamadan oyunda büyük bir ilerleme kaydedebiliyorsunuz.

google-play

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x