TomTom GO 51 ve GO 61 Modelleri Trafik Sıkışıklığını Ücretsiz Gösterecek

TomTom iki yeni navigasyon cihazı TomTom GO 51 ve TomTom GO 61’i tanıttı. 5 ve 6 inçlik dokunmatik ekrana sahip cihazların ikisi de yaşam boyu trafik sıkışıklığı bilgisi ve hız kameralarını ücretsiz sunacak.

TomTom GO 51 ve TomTom GO 61‘in tanıtımıyla  TomTom GO navigasyon cihaz yelpazaesini genişlettiğini duyurdu. Yeni Yaşam Boyu  Dünya Haritaları ve Yaşam Boyu Hız Kameraları ile geliyor. Böylece tüm TomTom GO navigasyon cihazları, akıllı cep telefonları aracılığıyla, artık Yaşamboyu TomTom Trafik Bilgisi dahil olmak üzere çeşitli hizmetlere sahip olacaklar.

TomTom GO 51 ve GO 61 sırasıyla 5 ve 6 inçlik dokunmatik ekranlara sahipler.

low_tomtom-go-511

TomTom kurucu ortağı ve Genel Müdürü Corinne Vigreux şöyle konuştu: “TomTom olarak sürüşlerdeki problemleri yok etmek ve her yolculuğu daha kolay hale getirmek istiyoruz. Bu nedenle ödüllü TomTom GO cihazlarını genişletiyor ve tüm ürünlerle birlikte Yaşamboyu Hizmetler sunuyoruz. Sürücülerin hizmetlerimize abone olmak veya son güncel haritalar için ödeme yapmak konusunda bir endişe duymalarına gerek yok. Amacımız trafik sıkışıklıklarını önlemek ve dünyanın neresinde olursa olsun ulaşmak istediğiniz yere sizi daha çabuk ulaştırmak.’’

Yaşamboyu Dünya Haritaları insanların hiçbir ekstra ücret ödemeden TomTom GO cihazları için dünyanın dört bir yanından gelen haritalar ile sürüş yapmalarını sağlar

10 metre hassasiyetle trafik bilgisi

Yaşamboyu Hız Kameraları sabit ve mobil olmak üzere tüm hız kameralarının yerlerini sürücülerin bilmelerini sağlıyor. TomTom GO cihazları, sürücüleri müsait olur olmaz en hızlı rota hakkında uyarmak için gerçek zamanlı trafik bilgilerini rotalama teknolojisi ile birleştiriyor. TomTom Trafik bütün haritalanmış yolları kapsar ve dünyanın her yerinden ulaşan milyonlarca veri kaynaklarından gelen bilgileri birleştirir, böylece öylesine doğru trafik bilgileri sunar ki her yeni güncelleme ile 10 metreye kadar her trafik sıkışıklığının başladığı ve bittiği yeri tam olarak belirler.

The TomTom GO serisi şimdi altı cihaz sunuyor. Tamamıyla interaktif bir ekran, zumlama ve Tıkla&Git özellikleri ile Yeni GO 51 ve 61; TomTom GO 510 ve 610. TomTom GO 5100 ve 6100 ise Roaming ücretlendirmelerini önleyen SIM ve Datayı da içeriyor. Tüm bu yeni cihazlar zengin bir kullanıcı arayüzü, basitleştirilmiş kullanıcı etkileşimi ve 3D Haritalar içeriyor.

Günlük seyehati daha da kolaylaştırmak, daha hızlı ve basit bir navigasyon sağlamak için tüm TomTom GO cihazları ana menüde ‘Eve Sür/Drive Home’ ve ‘İşe sür/Drive to Work’ tuşlarına sahipler.

low_logo

TomTom GO navigasyon cihazları, TomTom MyDrive ile uyumludur. Gerçek zamanlı trafik bilgilerini görmek, rotalarını planlamak ve varış noktalarını araçlarına binmeden TomTom GO’ya göndermek için sürücüler şimdi ilk defa akıllı telefonlarını, tabletlerini ve PC’lerini kullanabilecekler. Daha önce sunulan TomTom GO cihazları da basit bir yazılım güncellemesi ile MyDrive ile uyumlu olabiliyorlar.

Daha fazla bilgi için TomTom MyDrive sitesini ziyaret edebilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x