Toshiba’dan iş dünyasına özel tablet PC!

Toshiba’nın yeni Windows 8’li tableti, iş kullanıcılarını memnun edecek özelliklerle dolup taşıyor!

Toshiba WT310 profesyonel tablet kullanıcılarına yükek hareket özgürlüğü ve esneklik sağlıyor. Şık, hafif, gösterişli aynı zamanda son derece dayanıklı olması ile iş dünyasında profesyonellerin her türlü bilgisayar kullanım ihtiyacını göz önünde bulundurarak tasarlanmış. Sık iş seyahati yapanlara yönelik ince ve kolay taşınabilir WT310 tablet, Windows 8 Pro işletim sistemli, Full HD 29.5 cm (11.6″)dokunmatik ekranlı profesyonel tablet kullanıcılarının üstün taşınabilirlik ve esneklik ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Bu güçlü tablet, hızlı ve verimli bir mobil çalışma deneyimi için en yeni Intel işlemci teknolojisi ve dayanıklı SSD depolama birimine sahip. Menüler arası geçiş yöntemleri, geniş bağlantı seçenekleri, on parmak el yazısı tanıma gibi özellikleri bu ultra-taşınabilir cihazın çok yönlülüğünü tamamlıyor. Toshiba WT310 tablet, özgün tasarımı ve fark yaratan özellikleriyle iş hayatınıza şıklık katıyor..

 

İş amaçlı kullanım için ilave özellikler

 

Window 8 Pro özellikli Toshiba WT310, ofis işleri kullanımına yönelik olarak optimize edilmiş. Örneğin, Digitizer Pen kullanarak el yazısıyla tutulan toplantı notları, düzenlenebilir metin dokümanlarına çevriliyor. Ayrıca Intel Kablosuz Ekran özelliği sayesinde WT310’da depolanan multimedya içerikleri kablosuz olarak uyumlu bir televizyona mikro HDMI aracılığıyla aktarılabiliyor, böylece içerikler büyük HD ekranda yüksek kalitede izlenebiliyor. Ilave girişler sağlayan opsiyonel cradle, kullanıcıların mouse, klavye ve harici hard disk sürücüsü gibi çevre birimleri kolayca tablete bağlayabilmesine imkan veriyor. Saha çalışanları, sık iş seyahati yapanlar ve esnek ofis çalışanları çok yönlü WT310’u kolayca kendi iş ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebiliyorlar.

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
The Advanced Technology Of The Toshiba Tablet Pc | iTablet PC Guide

[…] Connectivity: Gigabit Ethernet, Modem or Fast IR + Storage: DVD Double Layer Drive + Weight: 6.2Lbs Product Overview: The Toshiba Tablet PC Featuring the latest advances in computer technology, the T…ard mouse and keyboard makes the Toshiba Tablet PC a real asset for executives on the go. For easy […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x