Türk Telekom bayramda ankesörlü telefonları ücretsiz kullanıma sunuyor

Türk Telekom, Türkiye’yi bayramda sevdikleriyle ücretsiz konuşturacak. Bayram boyunca ankesörlü telefonlardan, telefon kartı ve kredi kartı ile yapılan tüm şehir içi ve şehirlerarası sabit hat aramaları ücretsiz yapılırken, cep telefonlarına yapılan aramaların da ilk 2 dakikası ücretsiz olacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom yeni bayram kampanyası ile Türkiye’ye kesintisiz iletişim sağlamaya devam ediyor.

Bayram süresince ankesörlü telefonlardan telefon kartı ve kredi kartı ile şehir içi ve şehirlerarası sabit hat görüşmeleri tamamen ücretsiz, cep telefonlarını aramanın ilk 2 dakikası ücretsiz olacak. Böylece 12 – 15 Eylül 2016 tarihleri boyunca herkes sevdikleriyle dilediğince konuşabilecek.

Kampanya 12 Eylül’de başlayıp 15 Eylül gecesi sona erecek.

Basın Bülteni

Türk Telekom Hakkında

Türk Telekom (Tam adıyla: Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi) PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin 24 Nisan 1995 tarihinde[3] birbirinden ayrılması sonucunda, Türkiye’ye telekomünikasyon hizmetlerini sunmak amacıyla devlet tarafından kurulmuş şirket.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x