Türk Telekom’dan Samsung Galaxy Note7 İçin Basın Açıklaması

Bildiğiniz üzere dünya çapında pilleri patlama yapan Samsung Galaxy Note 7 model telefonlar, Samsung tarafından küresel çapta geri çağrıldı. Konu ile ilgili bir haber de müşterilerine Galaxy Note 7 satışı yapan Türk Telekom firmasından geldi.

Yayımlanan basın bülteni;

Samsung Note 7 Basın Açıklaması

1 Eylül 2016 itibarıyla dünya çapında milyonlarca adet satılmış olan Galaxy Note7’lerde, pilden kaynaklanan az sayıda vaka yaşandığı bilgisi ulaşmıştır. Ülkemizde şu ana kadar bu sorunla ilgili bilgimiz dâhilinde herhangi bir vaka bulunmamaktadır.
Türk Telekom olarak, kullanıcılarımızın güvenliğini ön planda tutarak, bireysel müşterilerimize yönelik başlattığımız Note7 kampanyamızı geçici olarak durdurduğumuzu belirtmek isteriz. Konuyla ilgili Samsung Türkiye ile koordineli bir şekilde çalışarak gerekli aksiyonları alıyoruz. Kampanyamızdan faydalanan müşterilerimiz, cihazlarını yeni üretilecek Samsung Galaxy Note7’ler ile değiştirecekleri gibi, iade de edebilirler.

Türk Telekom güvencesi altında Samsung Galaxy Note7 sahibi olan müşterilerimiz konuyla ilgili bilgilendirilmeye başlanmıştır. Müşterilerimiz iade işlemleri için cihazı satın aldıkları Türk Telekom Mağazası’na, değişim işlemleri için 444 77 11 veya 0850 222 08 47 numaralı Samsung İletişim Hattı’na başvurabileceklerdir.

Saygılarımızla,
Türk Telekom

Bülten Tarihi: 9 Eylül 2016

basin-bildirisi-note-7

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x