Türk Yapımı Akıllı Kilit Sistemi Jani

Proje tanıtım ve fon sağlama sitesi Indiegogo üzerinde yeni bir teknoloji tanıtılmaya başladı. Jani isimli bu proje akıllı kilit sistemi ve tamamen Türk mühendisleri tarafından geliştirildi.

Sistem akıllı telefon ve kilide entegre bluettoh alıcı kullanarak çalışıyor. Yetki aldığınız bir kapıyı açmak için sadece yaklaşmanız yeterli. Platformu kullanabilmek için Android, iPhone, iPad veya İpod’unuzun olması yeterli.

Adet olarak 40$ gibi bir fiyatla satılacak olan Jani, kutusunda alıcı, aktivasyon kodu ve kullanım bilgilerini içeren kitapçıkla gelecek. Aktivasyon kodunuz Jani uygulamasını çalıştırabilemk için gerekli olacak. Toplu almak istiyorsanız 100 adetlik paketi tanesini 27$ gibi bir fiyatla sunuyorlar.

jani-kullanim

Sistem hangi tür kilitlere nasıl uygulanıyor henüz tam bilgi yok. Video üzerinde sadece çalışma mantığı anlatılmış. Dökümanlar ulaştıkta yazıya eklenecektir.

Indiegogo üzerinden destek olmak ya da satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Resmi sitesine ise buradan gidebilirsiniz.

 Jani Akıllı Giriş Sistemi

guest

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tayfun Türek
Tayfun Türek

Ben bu sistemin gsm ile çalışanını 2000 yılında yapmıştım hala site kapılarını açmakta kullanıyoruz, çalışmak için sadece bir kez çaldırmak yetiyor, maliyeti yok.

Tayfun Türek
Tayfun Türek

Evet mikroişlemci db de arayan numarayı bulursa kapıyı açan düğmeye basıyor

3
0
Would love your thoughts, please comment.x