Turkcell Sarı Kutu Telefonlarda 2000 Puana 200 TL indirim

Turkcell arada sırada yaptığı sarı kutu puanı ile indirim kampanyasını yeniden gerçekleştirdi. Sarı kutunuzda 2000 Puanınız varsa Turkcell.com.tr üzerinden alacağınız telefonlara 200 TL indirim kazanıyorsunuz.

Şimdiden uyaralım bazı telefon modellerinde geçerli değil. Turkcell T60 499 TL’den satışta fakat 200 TL indirimi kabul etmiyor. Aslında bir çok kişi satın aldı. Daha sonra iptal edildi. Alanların ise telefonları gönderilmeye başlandı. Onun yerine forumlarda indirimle 500 TL’ye Samsung J2 öneriliyor fakat iki telefon arasında çok fazla fark var.  İndirim kullanmadan Turkcell T60 daha mantıklı bir seçim. Yeni çıkan T70 serisinden daha güçlü bir telefondur. 

Turkcell.com.tr’de akıllı cihazlarda geçerli 200 TL İndirim!

Kampanya şartları Turkcell tarafından aşağıdaki gibi açıklandı. 

Sarı Kutu üyesi iseniz, puanlarınızla bu hediyeyi almak için hemen “Hemen Al” linkine tıklayabilir veya dilediğiniz zaman SK75 yazıp 2200’ye SMS gönderebilirsiniz.
Henüz Sarı Kutu üyesi değilseniz, SK75 yazıp 2200’ye göndererek hem bu hediyeyi seçebilir hem de Sarı Kutu’ya üye olabilirsiniz. Programa katılım ücretsizdir.
Kampanya turkcell.com.tr’de yapılan peşin akıllı telefon modellerinde geçerlidir.
Hediyenizi seçtikten sonra cep telefonunuza gelecek şifreyi, turkcell.com.tr’de almak istediğiniz ürünün sayfasındaki indirim kodu alanına girerek kullanabilirsiniz.
Her GSM numarası kampanyadan en fazla 2 kez faydalanabilir.
Şifrenizi kullandığınız bir alışverişinizde sadece tek cihaz alabilirsiniz.
Alınan şifreler, şifre alım tarihinden itibaren 5 gün geçerlidir.
Hediye çekinizi kullanabilmeniz için, hediye çekinizi kullanacağınız tarihte hattınıza ait Turkcell aboneliğinizin devam ediyor olması gerekmektedir.
Hediye çekiniz fatura ödeme, TL yükleme işlemlerinde kullanılamaz.
Kampanya 25 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell sarı kutu programına katılmak veya puanlarınızı görmek için buradan devam ediniz. 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x